Ali Taran kimdir, Ali Taran'ın hayatı, biyografisi, Ali Taran kaç yaşında, Ali Taran nereli, Ali Taran evli mi?

Ali Taran Kimdir? Ali Taran Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ünlü reklamcı Ali Taran kimdir, Ali Taran’ın hayatı, biyografisi, Ali Taran kaç yaşında, Ali Taran nereli, Ali Taran evli mi? İşte Ali Taran hakkında detaylar.

Ali Taran Kimdir?

Ali Taran 1952 yılında Lüleburgaz’da dünyaya gelmiştir. Resim öğretmeni olan Bedia Taran ve Selahattin Taran’ın iki oğlundan biridir. Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Bölümü’ndeki öğrenimini yarıda bıraktı. 1970 yılında reklamcılığa başladı.

Ali Taran Kariyeri

Göreme Reklam, Taran Reklam, Erta Reklam, Tivi Reklam, Delta Ajans, Ajans Ada, Cenajans, Link Ajans, Pars McCann, Birleşik Reklamcılar, Merkez Ajans gibi birçok ajansta çalıştı. Kariyerine Ali Taran Creative Workshop’ta (ATCW) devam etmektedir.

visum china
visum china

Reklam kariyerinin yanı sıra 2009 yılında No Ofsayt adlı sinema filminin senaryosunu yazmıştır. Aynı yıl Acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye TV programında jüri üyeliği yapmıştır.

Ali Taran Evli mi?

İki çocuk babası olan Taran, seramikçi Selma Taran’dan boşanmasının ardından, Ayşe Özyılmazel ile evlendi. 2012 yılında ayrılmıştır.

Ali Taran hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.