Almira Abay kimdir, nereli, Almira Abay hayatı, biyografisi, Almira Abay kaç yaşında?

Almira Abay Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Ateş Kuşları dizisinde Mercan’ı oynayan Almira Abay kimdir, nereli, Almira Abay hayatı, biyografisi, Almira Abay kaç yaşında? İşte Almira Abay hakkında detaylar.

Almira Abay Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Almira Abay 2012 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ateş Kuşları dizisinde Hande Soral’ın oynadığı Mercan karakterinin çocukluk dönemini oynamaktadır.

Ateş Kuşları konusu nedir?

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşını görmez. Görenlerin de yaşadığı söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık… Sokak çocuklarının kaderi, ya mapus ya mezardır. Bu çocuklardan beş tanesi, bu kadere karşı koymayı başarır. Kendilerine “Köksüzler” diyen; en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik, beş sokak çocuğunun, çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlayan ve “Köksüzler”den “Ateş Kuşları”na dönüşmelerini anlatan Ateş Kuşları; çocukların zorluklara, acılara ve her şeye rağmen kadere karşı koyma hikayelerini ele alacak.

Almira Abay hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir