Fuat Fatih Odabaşı kimdir, nereli, Fuat Fatih Odabaşı hayatı, biyografisi, Fuat Fatih Odabaşı kaç yaşında, Fuat Fatih Odabaşı rol aldığı dizi ve filmler neler?

Fuat Fatih Odabaşı Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Ateş Kuşları dizisinde Sabit’i oynayan Fuat Fatih Odabaşı hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Fuat Fatih Odabaşı kimdir, nereli, Fuat Fatih Odabaşı hayatı, biyografisi, Fuat Fatih Odabaşı kaç yaşında, Fuat Fatih Odabaşı rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Fuat Fatih Odabaşı hakkında detaylar.

Fuat Fatih Odabaşı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Fuat Fatih Odabaşı 4 Kasım 2011 tarihinde dünyaya gelmiştir. Fuat Fatih Odabaşı Ateş Kuşları dizisinde Sabit karakterinin çocukluk dönemini oynamaktadır. Daha önce Muhteşem İkili, Rise of Empires: Ottoman, Saklı, Oğlum, Sıcak Kafa gibi yapımlarda rol almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Fuat Fatih Odabaşı Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2023 – Ateş Kuşları
  • 2022 – Sıcak Kafa
  • 2022 – Oğlum
  • 2021 – Saklı
  • 2020 – Rise of Empires: Ottoman
  • 2018 – Muhteşem İkili

Fuat Fatih Odabaşı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir