Berke Obuz kimdir, nereli, Berke Obuz hayatı, biyografisi, Berke Obuz kaç yaşında?

Berke Obuz Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ateş Kuşları dizisinde Zıpkın karakterini oynayan Berke Obuz kimdir, nereli, Berke Obuz hayatı, biyografisi, Berke Obuz kaç yaşında? İşte Berke Obuz hakkında detaylar.

Berke Obuz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Berke Obuz 1 Şubat 2013 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Berke Obuz ortaokul eğitimine devam etmektedir. Ateş Kuşları dizisinde Erdem Şanlı’nın oynadığı Zıpkın karakterinin çocukluk dönemini oynamaktadır.

Ateş Kuşları konusu nedir?

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşını görmez. Görenlerin de yaşadığı söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık… Sokak çocuklarının kaderi, ya mapus ya mezardır. Bu çocuklardan beş tanesi, bu kadere karşı koymayı başarır. Kendilerine “Köksüzler” diyen; en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik, beş sokak çocuğunun, çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlayan ve “Köksüzler”den “Ateş Kuşları”na dönüşmelerini anlatan Ateş Kuşları; çocukların zorluklara, acılara ve her şeye rağmen kadere karşı koyma hikayelerini ele alacak.

visum china
visum china

Berke Obuz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.