Berke Obuz kimdir, nereli, Berke Obuz hayatı, biyografisi, Berke Obuz kaç yaşında?

Berke Obuz Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Ateş Kuşları dizisinde Zıpkın karakterini oynayan Berke Obuz kimdir, nereli, Berke Obuz hayatı, biyografisi, Berke Obuz kaç yaşında? İşte Berke Obuz hakkında detaylar.

Berke Obuz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Berke Obuz 1 Şubat 2013 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Berke Obuz ortaokul eğitimine devam etmektedir. Ateş Kuşları dizisinde Erdem Şanlı’nın oynadığı Zıpkın karakterinin çocukluk dönemini oynamaktadır.

Ateş Kuşları konusu nedir?

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşını görmez. Görenlerin de yaşadığı söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık… Sokak çocuklarının kaderi, ya mapus ya mezardır. Bu çocuklardan beş tanesi, bu kadere karşı koymayı başarır. Kendilerine “Köksüzler” diyen; en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik, beş sokak çocuğunun, çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlayan ve “Köksüzler”den “Ateş Kuşları”na dönüşmelerini anlatan Ateş Kuşları; çocukların zorluklara, acılara ve her şeye rağmen kadere karşı koyma hikayelerini ele alacak.

Berke Obuz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir