Aras Bulut İynemli kimdir, Aras Bulut İynemli nereli, Aras Bulut İynemli'nin hayatı, biyografisi, Aras Bulut İynemli kaç yaşında?

Aras Bulut İynemli Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Aras Bulut İynemli kimdir, Aras Bulut İynemli nereli, Aras Bulut İynemli’nin hayatı, biyografisi, Aras Bulut İynemli kaç yaşında? İşte Aras Bulut İynemli hakkında detaylar.

Aras Bulut İynemli Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk dizi ve sinema oyuncusu. Ağabeyi tiyatrocu, ablası ses sanatçısıdır. Beşiktaş Anadolu Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Aras Bulut İynemli’nin Hayatı

Patos reklamında da oynayan İynemli, başka bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırırken yönetmen Zeynep Günay Tan’ın dikkatini çekmiş, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin deneme çekimlerine çağrılmış ve deneme çekimlerinde başarılı olmuştur. Aras Bulut İynemli, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Mete Akarsu karakterini oynadı. Ardından 2013 yılında Mahmut ile Meryem filminde başrol oynadı.

Daha sonra Deniz Celiloğlu ile birlikte “Tamam mıyız?” adlı filmde başrol oynamıştır. Eleştirmenler tarafından canlandırdığı engelli İhsan karakteri ve oyunculuğu beğenilmiştir. 2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid olarak rol almıştır.

visum china
visum china

Maral: En Güzel Hikayem, yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı, TV8’in ilk iç yapımlar dizisidir. Dizinin ilk bölümü 5 Mart tarihinde seyircilere sunulmuştur. 21 Mayıs’ta sezon finali yapmıştır. 2016-2017 yılları arasında Show TV’de yayımlanan İçerde adlı dizide Çağatay Ulusoy ile birlikte başrolü paylaşmıştır.

2017-2021 yıllarında Çukur adlı dizide Yamaç Koçovalı adlı başrol karakteri canlandırmıştır. 2019 yılında 7. Koğuştaki Mucize adlı sinema filminde ”Memo” karakterini canlandırmıştır. Disney+ için çekilen ve 2023 yılında yayımlanacak olan Atatürk dizisinde başrolde oynayacaktır.

Aras Bulut İynemli kimdir, Aras Bulut İynemli nereli, Aras Bulut İynemli'nin hayatı, biyografisi, Aras Bulut İynemli kaç yaşında?

Aras Bulut İynemli Boyu, Kilosu Kaç?

Aras Bulut İynemli 1.80 metre boyunda ve yaklaşık 70 kilo ağırlığındadır.

Aras Bulut İynemli Burcu Nedir?

Aras Bulut İynemli Başak burcudur.

Aras Bulut İynemli Oynadığı Dizi ve Filmler

 • 2008 – Arka Sokaklar
 • 2009 – Akasya Durağı
 • 2010-2013 – Öyle Bir Geçer Zaman ki
 • 2012 – Mahmut ile Meryem(Film)
 • 2013 – Muhteşem Yüzyıl
 • 2013 – Tamam mıyız?(Film)
 • 2014 – Maral ( 1 ve 2 sezon)
 • 2014 – Pek Yakında(Film)
 • 2016 – İçerde
 • 2017 – Martıların Efendisi(Film)
 • 2018 – Çukur
 • 2019 – 7. Koğuştaki Mucize

Aras Bulut İynemli hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

2 Yorum Bırak

 1. Çukur’dan önce İçerde dizisi var. Nasıl atlıyorsunuz böyle şeyleri demiştim ama düzeltilmiş teşekkürler.

 2. çok yakışıklı biri aras rolünüde cok harika oynuyor çukuru hep izliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir