Arda Güler kimdir, nereli, Arda Güler kaç yaşında, Arda Güler boyu kaç, Arda Güler kariyeri ve hangi takımlarda oynadı?

Arda Güler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri, Boyu Kaç?

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler yeteneği ile taraflı tarafsız birçok futbolseverin takdirini kazandı. Arda Güler ile ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Arda Güler kimdir, nereli, Arda Güler kaç yaşında, Arda Güler boyu kaç, Arda Güler kariyeri ve hangi takımlarda oynadı? İşte Arda Güler hakkında detaylar.

Arda Güler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Arda Güler 25 Şubat 2005 tarihinde dünyaya gelmiştir. Arda Güler’in doğum yeri Ankara’nın Altındağ ilçesidir. 2014-2019 yılları arasında Gençlerbirliği’nin altyapısında yer aldı. 2019 yılında Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. Fenerbahçe ile ilk maçına UEFA Avrupa Ligi play-off turunda HJK Helsinki karşısında çıktı. 17 Mart 2022 tarihinde aralarında Arda Güler’in de yer aldığı 6 futbolcu ile toplu imza töreni yapıldı. Arda Güler Fenerbahçe ile olan sözleşmesini 3 yıl daha uzattı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Arda Güler Boyu Kaç?

Arda Güler 1.76 boyundadır.

Arda Güler Kariyeri

  • 2019-2021 – Fenerbahçe
  • 2014-2019 – Gençlerbirliği

Arda Güler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir