Ayşen Birgör kimdir, nereli, Ayşen Birgör'ün hayatı, biyografisi, Ayşen Birgör kaç yaşında?

Ayşen Birgör Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

TRT Müzik kanalında Yıldızlar Altında programını sunan sanatçı Ayşen Birgör kimdir, nereli, Ayşen Birgör’ün hayatı, biyografisi, Ayşen Birgör kaç yaşında? İşte Ayşen Birgör hakkında detaylar.

Ayşen Birgör Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ayşen Birgör 3 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk Sanat Müziği sanatçısıdır. 2000 yılında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı, Çalgı Eğitim Bölümü’nden mezun olmuştur. Adnan Şenses, Emel Sayın, Coşkun Sabah, Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Çelik olmak üzere birçok sanatçıya vokalistlik yaptı.

Ayşen Birgör kimdir, nereli, Ayşen Birgör'ün hayatı, biyografisi, Ayşen Birgör kaç yaşında?

1996 yılında ilk albümü olana Gecem’i  çıkarmıştır. Ayşen Birgör 2007 yılında Star Tv’de Popstar Alaturka programına katılmıştır. Yarışmada üçüncü olmuştur. TRT1 kanalında Akşam Sefası programında solist olarak yer almış ardından TRT İstanbul Radyosu’nda sözleşmeli sanatçı olarak çalışmalarını sürdürmüştür. 2009 yılında Bambaşka adlı ikinci albümünü çıkarmıştır.

Müzik, ses ve sahne hakimiyeti Türkiye’nin son yıllarda yetirdiği en iyi yorumcular arasında yer almaktadır. Günümüzde TRT Müzik ekranlarında Yıldızlar Altında programını sunmaktadır.

Ayşen Birgör hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir