Sunucu İlkay Buharalı kimdir, İlkay Buharalı nereli, İlkay Buharalı'nın hayatı, biyografisi, İlkay Buharalı kaç yaşında, İlkay Buharalı evli mi, boşandı mı?

İlkay Buharalı Kimdir? İlkay Buharalı Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sunucu İlkay Buharalı kimdir, İlkay Buharalı nereli, İlkay Buharalı’nın hayatı, biyografisi, İlkay Buharalı kaç yaşında, İlkay Buharalı evli mi, boşandı mı? İşte İlkay Buharalı hakkında detaylar.

İlkay Buharalı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

İlkay Buharalı 1981 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur.

2004 tarihinde Üniversiteyi bitirmesinin ardından meslek hayatına da adım atmış olan İlkay Buharalı, öncelikle Deşifre Haber ekibinde çalışmış ve muhabirlik yapmıştır. Muhabirlik yaptığı dönemde Türkiye’de çok önemli haberlerin muhabirliğini üstlenmiş olan isim, Türkiye’nin halen hafızalarından silinmeyen çok sayıda önemli konunun gündeme gelmesini sağlamıştır.

visum china
visum china

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2010 yılında muhabirlik dışında sunuculukta yapmaya başladı ve “İz Peşinde” isimli programı sundu. Program sayesinde çok sayıda önemli konu medyada gösterildi ve bu sayede toplumun sesi oldu.

2012 yılında Fox Tv kanalına geçen İlkay Buharalı, bu kanalda moderatörlük yaptı. 2014 yılında Kanal 7 ekranlarına geçerek “Anne Olmak İstiyorum” isimli programı sunmaya başladı. Daha  sonra Trt Haber televizyonuna geçti ve “Cevapsız Kalmasın” programında moderatör olarak yer aldı.

2015 yılında Trt Avaz kanalında çalışmaya başlamış olan İlkay Buharalı, bu kanalda 2 yıl boyunca “Sanat Dünyamız” isimli programı sunmuştur. 2017 yılında Trt Avaz kanalından ayrılarak Beyaz Tv kanalına geçmiştir.

Magazin Noteri” isimli Youtube kanalında yayın yapmıştır. Günümüzde kendi adını taşıyan Youtube kanalında program hazırlayıp sunmaktadır.

İlkay Buharalı Evli mi?

İlkay Buharalı 2008 yılında BHR Medya yöneticilerinden Bülent Ali Buharalı ile dünya evine girmiştir.

Sunuculuk Yaptığı Kanallar ve Programlar

  • 2004 – Deşifre Haber / Star Tv
  • 2010 – İz Peşinde / Kanal 7
  • 2014 – Anne Olmak İstiyorum / Kanal 7
  • 2015 – Cevapsız Kalmasın / Trt Haber
  • 2015 – Sanat Dünyamız / Trt Avaz
  • 2017 – Söylemezsem Olmaz / Beyaz Tv

İlkay Buharalı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.