Başak Sayan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Başak Sayan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

En son Milat Dizisinde rol alan onun haricinde birçok dizide rol yapmış güzellik ve zerafet’in tam anlamıyla birleşmiş olduğu Ünlü oyuncu [saritext]Başak Sayan kimdir kaç yaşında nereli?[/saritext]

Başak Sayan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Başak Sayan, 17 Haziran 1977 tarihinde Ankara’da Askeri hastanede doğmuştur.Boyu 1.67 cm, kilosu ise 57’dir.Babası Askerdir,Anneside Almanca Öğretmenidir.Toplam 4 kardeştirler.Kardeşlerinin adı Ozan, Anıl ve Çağrıdır.Annesi uzun sene Almanya’da kalmış ve yaşamıştır.16 yaşına geldiği zaman Türkiye’ye giderek orada Üniversite okumuştur.

Babasının Asker olması sebebi ile çocukluk zamanları lojmanlarda yaşayarak geçmiştir.Babası askerlik mesleğinin ardından ise mütahatitlik mesleğini yapmıştır.15 sene gibi uzun bir süredir Mütahit olarak bulunmaktadır.Öğretmen olan Annesi öğretmenliğin sonrasında Ankara Milli Eğitim Müdür yardımcılığı görevinde bulunmaktadır.

İlkokul ile Ortaokul sıralarındayken tiyatroya ilgi duymasına rağmen basketbolla daha çok zaman geçirmiştir.Oyunculuk hayali ise hiçbir zaman vazgeçmemiş ve daha çok oyunculuğu ilerleyen yıllarda istemiştir.

visum china
visum china

Başak Sayan 1995 tarihinde İstanbul’a gitmesinle beraber hayatında bir dönüm anı yaşamış olur.Üniversite’de okuduğu sırada ailesinede yardımcı olmak amacı ile çalışmaya karar verir.Çalışmak için televizyonların kapısını çalmadan önce Star tv’de görev alan bir tanıdığına durumu söyler tanıdıkta gelip görüşmesini söyler.Star Tv ekranına başvuru yaptıktan sonra hemen kabül edilir ve farklı farklı birçok kanalda müzik ile kadın programlarını sunmaya başlar.

Başak Sayan Program sunuculuğunun sonrasında dizilerde oynamaya başlamış ve dizilerde oynamaya çok daha yoğunluk vermiştir.Bu zamana kadar farklı konulardaki dizilerde başarılı ile rolünü oynamıştır.2004 senesinde Gurbet Kadını dizisi ile beraber çıkış sağlamış daha çok insan kitlesi tanımıştır.2006 tarihinde Geniş Zamanlar ile Yaprak Dökümü dizileri kariyerinin en yüksek dönemlerini yaşamasını sağladı.

Küçük yaştan beri öykü yazabilme kabiliyeti olan oyuncunun en büyük hayallerinden biri yazmış olduğu öykülerin film haline dönüştürülerek ekranlarda gösterilmesidir.Bu konudada baya ilerlemiştir.

2010 senesinde ilk defa bir kitap çıkarmıştır.Aşk ve Baştan Çıkarma Üzerine adındaki kitap ile beraber gazetelerde köşe yazarlığıda yapmıştır.

Spor’u hayatından biran olsun eksik etmeyen oyuncu hafta içersinde günde 3-4 defa düzgün bir şekilde spor yaparak kendini zinde tutmaya çalışmaktadır.Ünlü Oyuncu’nun diğer bir yönü ise astrolojiye çok inanmasıdır.Bu konuda bir takım eğitimlerde almıştır.

Başak Sayan Oynadığı Diziler Filmler

Milat – 2015
Altındağlı – 2013
Harem – 2012
Araf Zamanı – 2011
Nekrüt – 2008
Geniş Zamanlar – 2007
O Kadın – 2007
Gizli Patron – 2006
Hacı – 2006
Yaprak Dökümü – 2006
Şifre – 2005
Naciye’yi Kim Sevmez – 2005
Bir Dilim Aşk – 2004
Gece Yürüyüşü – 2004
Gurbet Kadını – 2003
Canım Kocacığım – 2002
Hırsız – 2001
Derman Bey – 2001
Nilgün – 1999
Fırat – 1997
Çılgın Bediş – 1996

Başak Sayan Evlimidir? Evet ünlü Güzelimiz kısa süre önce Amerika’da Murat Vardal ile evlenmiştir.

Başak Sayan kimdir kaç yaşında nereli hakkındaki merak edilmiş en güncel soruların cevaplarını kaleme aldığımız yazıyı burada bitirirken yeni evlenen ünlü isme bir ömür mutluluk diliyoruz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.