Müge Bayramoğlu Kimdir Biyografisi

Müge Bayramoğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Oyunculuk yapmaya başladığı yıldan itibaren performansını her dizide arttırmış ve izleyicilerinde dizilerde daha sık görmek istediği oyunculardan biri olmuş oyuncu Müge Bayramoğlu kimdir kaç yaşında nereli? işte biyografisi.

Müge Bayramoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşındadır?

Müge Bayramoğlu, 6 Eylül 1992 tarihinde Marmara bölgesinin güney kesminde kalan Bursa şehrimizde doğmuştur.Ünlü oyuncunun boyu 1.65, kilosu ise 50-51 aralığındadır.Uygulamalı oyunculuk eğitimi almıştır ve Plato Meslek Yüksek Okulu Görsel iletişim bölümünden mezun olmuştur.Küçükken haber spikeri olmak isteyen isim bir anda kendini oyunculuğun içerisinde bulmuştur.

Tiyatro oyunlarıyla beraber tecrübelenmiş ve bu sayede dizi oyuncusu olarak ekranlarda bulunmaya başlamıştır.Dizilerden önce birçok reklam filminde rollerine rastladığımız oyuncunun Pis Yedili dizisindeki performansı yeni bir yıldız doğuyor şeklinde yazılara neden olmuştur.Ünlü isim,Pis Yedili dizisinin ardından Emanet dizisinde oynamıştır.Tiyatro olarak ise Afife Jale Tiyatrosunda oynayan oyuncu, Pis Yedili dizisinde Beril karakteri ile ekranlarda yer almıştır.

muge-bayramoglu-ask-zamani-derya

visum china
visum china

Oynadığı Diziler:

2011 – Pis Yedili
2014 – Emanet
2015 – Aşk Zamani
2016 – O Hayat Benım
2016 – Imkansız Olasilik (Televizyon Filmi)

Oynadığı Reklam :

Sırma 2015 Reklamı

Yeni bir dizide yer alıp almayacağı henüz belli olmayan oyuncu bakalım hayranlarını sevindirecek haberi yakın zamanda verebilecek mi?

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir