Batuhan Aydar Kimdir Biyografisi

Batuhan Aydar Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ötesiz İnsanlar dizisinde Elif karakteri ile başrolü paylaşmış ve Deniz karakterini canlandırmış Batuhan Aydar kimdir nereli kaç yaşında?

Batuhan Aydar Kimdir Biyografisi

Batuhan Aydar, 9 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da gözlerini dünyaya açan bir oyuncudur.İstanbul doğumlu fakat Aslen Adanalı.İlkokula Turhan Mediha Tansel ilköğretim okulunda başlamıştır.Orta okulu Maltepe Adnan Kahveci ortaokulunda bitirdi.Lise öğrenimini Suadiye Hacı Mustafa Tarman Lisesi’nde bitirmiştir.

Lise sonrası Üniversiteyi açık öğretimde devam etmektedir.O çok küçük yaştayken Barış Manço’nun sunmuş olduğu Yediden Yetmişyediye isimli programına çıkmıştır.1994 tarihinde ise Demet Sağıroğlu’nun Arnavut Kaldırımı isimli şarkısına çekmiş olduğu klibinde rol aldı.Henüz 1 yaşında olduğunda ise Ace reklamda oynadı.

visum china
visum china

1997 tarihinde İlişkiler isimli dizide, 1999 tarihinde ise Ayşecik isimli dizide rol almıştır.Aynı yıl Evimiz Olacak mı isimli dizidede kendisi Seda Sayan ve Güven Kıraç ile beraber oynadı.

2013 tarihinde Stv ekranlarında yayınlanan Ötesiz İnsanlar dizisinde Teğmen Deniz karakterini oynamaktadır.Boyu 1.85 dir.Gözlerinin rengi ise mavidir.

Dizide Elif ile beraber tanışıp ardından evlenen daha sonra bir takım sorunlar yaşayan bir karakteri canlandırmaktadır.Özellikle başta Deniz’in ailesi olmak üzere çevresindeki kişiler Elif ile evlenmesine karşı çıkmış ve evlendikten sonrada ondan ayrılması için birçok oyuna başvurmuştur.

Oynadığı Diziler

2013 – Ötesiz İnsanlar Deniz
1999 – Evimiz Olacak mı?
1999 – Ayşecik
1997 – İlişkiler

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.