Buğrahan Tuncer kimdir, nereli, Buğrahan Tuncer kaç yaşında, Buğrahan Tuncer boyu, kilosu kaç?

Buğrahan Tuncer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri, Boyu Kaç?

Basketbolcu Buğrahan Tuncer’e dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Buğrahan Tuncer kimdir, nereli, Buğrahan Tuncer kaç yaşında, Buğrahan Tuncer boyu, kilosu kaç? İşte Buğrahan Tuncer hakkında detaylar.

Buğrahan Tuncer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Buğrahan Tuncer 23 Mart 1993 tarihinde dünyaya geldi. Profesyonel olarak 2009 yılında Beşiktaş’ta basketbol oynamaya başlayan Buğrahan Tuncer, 2011 yılında Aliağa Petkim’e transfer oldu. Ardından Mersin BB, Eskişehir, Balıkesir’de oynadı. 2018 yılından itibaren ise kariyerini Anadolu Efes’te sürdürmektedir.

Buğrahan Tuncer Sevgilisi Var mı?

Buğrahan Tuncer oyuncu Eda Ece ile birliktedir.

Buğrahan Tuncer Boyu Kaç?

Buğrahan Tuncer 1.93 boyundadır.

Buğrahan Tuncer Kaç Kilo?

Buğrahan Tuncer 90 kilodur.

Buğrahan Tuncer Burcu Nedir?

Buğrahan Tuncer Koç burcudur.

Buğrahan Tuncer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir