Burcu Binici Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Burcu Binici Kimdir Biyografisi

Türk oyuncular içerisinde güzelliği ile en çok beğenilen kişilerden biri olan ve güzelliği dışında oyunculuğuda gayet iyi olan oyuncu Burcu Binici kimdir? biyografisi.

Burcu Binici Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Burcu Binici, 6 Temmuz 1986 tarihinde Doğu Anadolu’nun Dadaşlar ili olan Erzurum’da dünyaya gelmiştir.Toplam 4 kardeştirler.2 tane ablası ve bir tane abisi bulunmaktadır.Erzurum Doğumlu fakat Aslen Rize Hemşinli’dir.Çocukluk zamanları babasının mesleği dolayısıyla Ege Bölgesi Aydın ilinde geçmiştir.İlkÖğretime Ekrem Çiftçi İlköğretim okulunda başlamış, liseyi ise Aydın Lisesi’nde tamamlamıştır.Küçük yaşlardan beri dans ile ilgilenen Güzel Oyuncu ayrıca Şan derside aldı.Oyuncunun boyu 1.74 kilosu ise 57’dir.

Liseyi bitirdikten sonra Aydın ilinden doğmuş olduğu Erzurum iline tekrar dönüş yapmıştır.Erzurum’da 6 ay süresince Banka’da çalışmış ve ailesine katkı sağlamıştır.Oyunculuk mesleğine giriş yapmadan önce bir çok farklı meslekte çalışma şansı bulan Burcu Binici, Anadolu Ateşi ekibine dahil olduktan sonra 1 sene Anadolu Ateşi ekibinde dans etti.

Oyunculuğa girişi Bir Bulut Olsam İsimli dizide gerçekleşmiştir.2007 senesinde ekranlarda yayınlanmış bu dizide Gülengül karakteri ile izleyicilerinin karşısına çıkmıştır.2010 senesinde tekrardan Sensiz Yaşayamam isimli dizide oynadı ve başrol oyuncusu oldu.Bu dizinin ardından ise Dürüye’nin Güğümleri dizisinde rol aldı.

visum china
visum china

burcu-binici-biyografisi

Ünlü Oyuncu Burcu Binici Evli mi? 18 Temmuz 2011 senesinde Yönetmen olan Eray Koçak ile evlenmiştir fakat evlilikleri çok kısa sürüp 2 ay sonrasında ayrılmışlardır.

Oynadığı Diziler ile Filmler

2009 – Bir Bulut Olsam
2010 – Dürüye’nin Güğümleri
2010 – Sensiz Yaşayamam
2012 – 6 Mantı
2012 – Biz Babasız Büyüdük (Fılm)
2012 – Sarı Siyah (Fılm)
2015 – Aşk Zamanı
2015 – Hayat Mucizelere Gebe
2016 – Alemde 1 Gece (Fılm)
2016 – Babaların Babası
2017 – Fırardayız (Fılm)
2017 – Soz
2017 – Türk Malı

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir