Buse Varol Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Buse Varol Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Günden güne izleyici kitlesi tamamen artan Fox tv ekranlarında yer almış olan, Şehrin Melekleri isimli dizide oynamış olan güzel isim Buse Varol kimdir kaç yaşında nerelidir? hayatı konumuzda.

Buse Varol Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Buse Varol 1990 senesinde Manisa’da hayata gözlerini açmış oyuncularımızdan sadece biridir.Boyu 1.73 cm olan oyuncunun kilosu ise 50-52 aralığındadır.Üniversiteyi Öğretmenlik bölümünü bitirerek tamamlamış ve uzunca bir zaman Dershanelerde öğretmenlik yapmıştır.

Ailesinden ayrı tek yaşayan Oyuncu lise yaşlarında bir erkek kardeşe sahiptir.Arkadaşları ile vakit geçirmek ve alışveriş yapmak en beğendiği hobiler arasındadır.2012 tarihindeki Güzellik yarışmasına katılmasına ise yarışma başlamasına kısa bir süre önce karar vermiştir.Yarışmaya katılmasını kuzenleri olan Ali ile Elif çok istemiştir.Başvuru yaptığı sırada ailesinin haberi olmayan oyuncunun yarışmaya çağrılmasından sonra ailesinin haberi olmuş ve Ünlü isme çok destek vermişlerdir.

Yarışmanın bitiminden sonra ünlenmiş ve oyunculuk teklifleri almıştır.Modellik mesleğini bir kenara koymuş teklifler içersinde seçici olmuştur.2013 tarihinde ilk dizisi olan Tozlu Yollar’da oynamıştır.Ardından ise Arka Sokaklar dizisinde 2 sene boyunca rol almıştır.

buse-varol-1

Oynadığı Diziler

2013 – Tozlu Yollar
2014 – Arka Sokaklar (Yasemin)
2015 – Şehrin MelekleriBuse Varol Kimdir Kaç Yaşında Nereli? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Buse abla bu mesaj inşallah sana gelir çünkü sana bayılıyorum çok tatlı ve çok güzelsin hayatımın anlamışın caaaaaaaanımmmmmmmmmmmmmmmmm

  2. Buse abla çok tatlı ve güzel bir kız zın sana bayılıyorum 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  3. ??? ÇOKKKKKKKKKK öpüyorum BUSE ABLA SENI ÇOK SEVIYORUM ?????? şehrin melekleri çok iyi bir dizi ben ve annem bayıldık çok TATLIŞSIN benden sıkıldın mı benden ????????????

  4. Buse ablacığım inşallah bu mesaj sana gelir adeta sana bayılıyorum sana bir defter hazırladım ve harika bir güzelliğe sahipsin ???????? SENİ SEVIYORUM ???✨✨✨??? defteri ulaştırmaya çalışıcam SENI SEVIYORUM ????? ve ÇOKKKKKKKKKK ÖPÜYORUM ?????????? BAYYYYYYYYYY

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın