Buse Varol Kimdir Biyografisi Hayatı Boyu Kaç?

Buse Varol Kimdir?

Oyunculuğu ve güzelliği ile izleyicilerin dikkatini çeken ünlü isim Buse Varol kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? işte yanıtları ve merak edilen bilgileri.

Buse Varol Kimdir? Biyografisi

25 Mart 1990 tarihinde Manisa’da hayata gözlerini açan Buse Varol, 1.73 metre boyunda, 60 kilo ve Koç burcudur.Üniversite eğitimini Öğretmenlik Bölümünü bitirerek noktalayan güzel isim, ardından bir süre Dershanede öğretmen olarak görev almıştır.1 tane erkek kardeşi bulunan ünlü isim, 2012 tarihinde yapılan Miss Turkey güzel yarışmasına katılmış ve akabinde ise bir süre modellik yapmıştır.

Ünlü isim, modellik yaptığı sırada oyunculuk üzerine dersler almaya başlamış ve gelen oyunculuk tekliflerini değerlendirerek modelliği bırakmış ve kariyerine sadece oyuncu olarak devam etmiştir.

2013 tarihinde ilk dizisi olan “Tozlu Yollar” isimli dizide oynamış olan Buse Varol, Ardından ise “Arka Sokaklar” kadrosuna dahil edilmiş ve 2 yıl boyunca bu dizide rol almıştır.

Son olarak 2017 yılında “Rüya” ve “Payitaht Abdülhamit” dizilerinde rol alan güzel oyuncu, evlidir ve eşinin ismi ünlü sanatçı Alişan’dır.Çift 2018 tarihinde evlenmiş ve 2019 Şubat ayında ise çocukları dünyaya gelmiştir.Çocuklarına çift Burak ismini vermiştir.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2017 – Rüya
2017 – Payitaht Abdülhamit (Pakize)
2017 – Dostlar Mahallesi
2016 – Sevda Kuşun Kanadında (Elif)
2016 – Kış Güneşi
2016 – Dağ 2 (sinema)
2015 – Şehrin Melekleri (Aslıhan)
2014 – Arka Sokaklar (Yasemin)
2013 – Tozlu Yollar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

5 Yorum Bırak

 1. Buse abla bu mesaj inşallah sana gelir çünkü sana bayılıyorum çok tatlı ve çok güzelsin hayatımın anlamışın caaaaaaaanımmmmmmmmmmmmmmmmm

 2. Buse abla çok tatlı ve güzel bir kız zın sana bayılıyorum 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 3. Sudenaz Kılıç

  Bence sen çok iyi kalplisin bebeğimmmmmmmmmm????????? seni çok seviyorum BAY ✨✨✨

 4. Sudenaz kılıç

  ??? ÇOKKKKKKKKKK öpüyorum BUSE ABLA SENI ÇOK SEVIYORUM ?????? şehrin melekleri çok iyi bir dizi ben ve annem bayıldık çok TATLIŞSIN benden sıkıldın mı benden ????????????

 5. Sudenaz kılıç

  Buse ablacığım inşallah bu mesaj sana gelir adeta sana bayılıyorum sana bir defter hazırladım ve harika bir güzelliğe sahipsin ???????? SENİ SEVIYORUM ???✨✨✨??? defteri ulaştırmaya çalışıcam SENI SEVIYORUM ????? ve ÇOKKKKKKKKKK ÖPÜYORUM ?????????? BAYYYYYYYYYY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.