Elif Özkul Kimdir Nereli Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Elif Özkul Kimdir?

Birçok kanalda çeşitli programlar ile birlikte Haber Bülteni sunuculuğu yapan ve zarif güzelliği ile de dikkat çeken sunucu Elif Özkul kimdir? kaç yaşında boyu kaç? cevabını ve biyografisini makalemiz içerisinde bulabilirsiniz.

Elif Özkul Kimdir? Biyografisi

10 Mayıs 1988 tarihinde Erzurum’da hayata merhaba diyen Elif Özkul, aslen ise Trabzonlu olan bir sunucudur.Üniversite yaşantısına Yeditepe Üniversitesine giriş yaparak başlamış burada Siyaset bölümü okuduğu sırada Üniversite ve bölüm değişimi yaparak İstanbul Üniversitesi İşletme bölümüne geçmiştir.Bu Üniversiteyi başarıyla bitirip önce spikerlik ardından da sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Elif Özkul Boyu 1.74 cm kilosu ise 52’dir.Burcu ise Boğa’dır.

İlk Spikerliği başlaması HaberTürk ekranlarında gerçekleşmiştir.Burada uzun bir süre spikerlik yaptıktan sonra, Show Tv kanalına geçmiş ve bu kanalda “Cumartesi Sürprizi” isimli Magazin programının sunuculuğunu üstlenmiştir.kimdirkim.com bu programın ardından tekrar Habertürk televizyonuna geçmiş ve Gündemle ilgili Haberleri bu kanalda sunmaya başlamıştır.

visum china
visum china

Ünlü sunucu, başarısıyla beraber kısa bir süre içersinde kendini göstermiş ve Türkiye’nin önemli kanallarından olan Show Tv ve Habertürk kanallarında görev almıştır.

Özel hayatında çok seçici olan güzel sunucu, sürekli yeni insan tanımanın doğru bir davranış olmadığı görüşünü savunmaktadır.

visum china
visum china

Bir Yorum

  1. Teşekkürler bilgiler için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir