Ebru Öztürk Kimdir?

Ebru Öztürk Kimdir?

Oyuncu, manken ve yarışmacı olarak ekranlarda görmüş olduğumuz güzel isimlerden biri olan ünlü isim Ebru Öztürk kimdir? yaşı kaç? boyu kilosu nedir? tüm cevapları oluşturmuş olduğumuz biyografi ile sizlerle.

Ebru Öztürk Hayatı

20 Haziran 1986 yılında Almanya’nın Başkenti Berlin’de dünyaya gözlerini açan Ebru Öztürk, 1.79 metre boyunda, 56 kilo ve İkizler burcudur.Çocukluğu İstanbul’da geçmiş olan güzel isim, Beykent Üniversitesi mezunlarındandır.Bir süre kadar Fenerbahçe takımının Voleybol takımında da forma giymiş olan isim kariyerini oyunculuk ve mankenlik ile sürdürmektedir.

İlk olarak 2012 yılında oyunculuk yapmaya başlayan isim, Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almış akabinde ise kamera önü eğitimi almak amacıyla Craft Oyunculuk Atölyesine yazılmıştır.

2016 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanmış olan “Survivor 2016” yarışmasına katılmış olan Ebru Öztürk, Ünlüler takımında mücadele etmiştir.kimdirkim.com Yarışmada güzel bir mücadele sergilemiş olan isim, yarışmadan elendikten sonra da yapmış olduğu açıklamalarla dikkat çekmiştir.

Güzel isim İstanbul başta olmak üzere çok sayıda yerde podyuma çıkmış ve ünlü modacılarla birlikte çalışmıştır.

Son olarak Arka Sokaklar dizisinde oynamaya başlayan güzel oyuncu, bu diziye Şebnem karakteri ile dahil olmuştur.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2019 – Arka Sokaklar (Şebnem)
2013 – Aşk Oyunu (Film)
2012 – Dinle Sevgili

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın