Diyar Pala kimdir? Aslen nereli? Hayatı

Diyar Pala Kimdir?

Türkiye’de yetenekli ve bir o kadar sevilen rap sanatçıları oldukça fazla.Bizde mümkün olduğunca bu rap şarkıcıları hakkında sizlere bilgi vermeye gayret ediyoruz.Yine Bu yazımızda onlardan biri olan Diyar Pala ile ilgili biyografiye yer verdik.İşte ayrıntılar.

Diyar Pala Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

1981 tarihinde İngiltere’nin Başkenti Londra’da dünyaya gelen Diyar Pala, ailesinin 4 çocuğundan en küçük olanıdır.Aslen Gümüşhaneli olan ünlü rapçi uzun yıllar ailesinin Trabzon’da yaşamasından ötürü yarı Gümüşhaneli yarı Trabzonlu sayılmaktadır.

11 yaşındayken müzik eğitimi almaya başlayan isim, 2 yıl boyunca Türkiye’de müzik eğitimi almış ve 2005 yılından itibaren ise profesyonel müzik yaşantısına adım atmıştır.kimdirkim.com İlk albümünü 2007 tarihinde “Yeni Bir Flow” isminle çıkarmış olan Diyar Pala, Londra’da bulunduğu dönemlerde dizi ve reklamlarda da rol alarak oyunculuk konusunda da yetenekli olduğunu ortaya koymuştur.

Londra’da yaşadığı dönem içerisinde çok kez ailesinin yanına gelmiş olan isim, müzik çalışmalarının devamı için tekrar Londra’ya dönmüş ve çalışmalarını aralıksız şekilde burada sürdürmüştür.

Ünlü rapçinin Youtube’de en popüler parçaları ise “Bensiz Yapama”, “Yeşilimi Ver” ve “Bana Ne” adındaki şarkılarıdır.

Çıkarmış Olduğu Albümler

2007 – Yeni Bir Flow
2010 – Original
2018 – Hayat

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir