Ecem Erkek kimdir? aslen nereli? evli mi?

Ecem Erkek Kimdir?

Hem birbirinden komik skeçleri hem de rol aldığı projelerdeki başarısınla herkesin takdir etmiş olduğu oyunculardan olan Ecem Erkek kimdir? aslen nereli? evli mi? boyu kilosu nedir? bütün cevaplarını derlemiş olduğumuz bu biyografide okuyabilirsiniz.

Ecem Erkek Hayatı

24 Haziran 1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ecem Erkek, 1.64 metre boyunda, 62 kilo ve Yengeç burcudur.Aslen Sivaslı olan ünlü isim, oyunculuğa 18 yaşından sonra başlamış ve ilk denemesinde Tiyatro sınavında başarılı olamamıştır.Aardından ikinci kez sınavlara katılmış ve Mamak Konservatuarı’nı kazanarak burada tiyatro eğitimi almıştır.

Okul bitmesinin ardından Devlet tiyatrolarında oyuncu olarak bulunmaya başlamış olan isim, bulunduğu yerlerden bir süre sonra istifa etmiş ve İstanbul Devlet tiyatrolarında yer almaya başlayarak İstanbul macerasına başlamıştır.

Oynamış olduğu tiyatro oyunlarından bir kısmı Üç Kuruşluk Opera, Tersine Dünya, Woyzeck ve Şark Dişcisi oyunlarıdır.

İlk olarak 2017 yılında “Hayat Sırları” dizisinde oynayan Ecem Erkek, bu dizide gösterdiği müthiş performans ile başarılı oyuncular arasına adını yazdırmıştır.kimdirkim-com Bu diziden sonra “Güldür Güldür Show” ekibine dahil olmuş olan isim aynı başarısını burada da devam ettirmiştir.

Evli olan başarılı oyuncunun eşinin ismi Yüce Armağan Erkek’tir.

Rol Aldığı Diziler

2017 – Hayat Sırları
2018 – Güldür Güldür Show

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir