Büşra Sanay Kimdir? Kaç Yaşındadır Nereli Boyu Kaç?

Büşra Sanay Kimdir?

CNN Türk’ün beğenilen yüzlerinden biri olan habercilik mesleğini çok seven CNN Türk ekranlarında çeşitli haberle ilgili bültenleri sunan isim Büşra Sanay kimdir kaç yaşında nereli boyu kaç? cevapları ve sunucunun hayatınla ilgili özgeçmişi.

Büşra Sanay Kimdir? Biyografisi

26 Kasım 1986 tarihinde İstanbul’da doğan Büşra Sanay, 1.71 metre boyunda, 57 kilo ve Yay burcudur.Lise eğitimini 2003 tarihinde bitiren ünlü sunucu, ardından Üniversite’ye giriş için düzenlenen sınavlara girmiş ve istemiş olduğu meslek olan Gazetecilik Bölümü’nü kazanmıştır.Mezun olmuş olduğu Üniversite, Konya Selçuk Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’dür.

Üniversiteye başlamasından sonra daha 1. sınıftayken Üniversitesiteye bağlı olan Üntv adındaki televizyonda sunuculuk yapmaya başlamış ve burada sinema ile ilgili bir programın sunuculuğunu gerçekleştirmiştir.Üniversite 2. sınıfa geçtikten sonra ise Muhabirlik yapmaya başlamıştır.Muhabirlik yaptığı dönemde okula akşamları gitmiştir.2 sene staj yapmış olan sunucu birinci Stajını 2008 senesinde CNN Türk’te gerçekleştirmiş, ikinci stajını ise 2009’da Cumhuriyet Gazetesi’nde yapmıştır.

Baya bir süredir CNN Türk’te bulunan sunucu Hafta Sonunda Güne Merhaba programını sunarak güne dahil önemli olayları paylaşıyor.Ayrıca gün içerisinde ki bir çok gelişmeyi de izleyicilere sunuyor.CnnTürk’ün sitesinde yayınlanmak üzere bir çok önemli kişi ile de röportajlar yapan sunucu, 2015 senesinde yapmış olduğu röportajla beraber en fazla okunmuş röportajlardan birini gerçekleştirmiştir.

Kendisine ait olan Bloğunda bir takım yazılar yazmayı da ihmal etmeyen Büşra Sanay, hayatla ilgili bir çok yazıyı kendi düşüncelerinle yazıyor.Hayatta en cok sevdiği şeyin gezmek olduğunu belirten sunucu gezmiş olduğu yerlerdeki insanlarla da sohbet etmeyi çok seviyor.

En çok sevdiği yerlerden biri Ankara diğeri ise İskoçyadır.

Büşra Sanay, Gazetecilik ile beraber Habercilik mesleğinin İnsanlık için cok önemli bir meslek olduğunu belirtmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.