Cahit Kayaoğlu Kimdir Nerelidir? Hayatı

Cahit Kayaoğlu Kimdir?

Oyunculuk mesleğini yapmaya Kurtlar Vadisi Pusu ile başlamış ve bu diziyle birlikte binlerce insanın gönlüne girmiş oyuncu Cahit Kayaoğlu kimdir, yaşı kaç, nereli, boyu ve hayatı.

Cahit Kayaoğlu Kimdir? Biyografisi

Cahit Kayaoğlu, 29 Aralık 1974 günü hayata merhaba demiş Elazığlı bir oyuncudur.Normalde Polis olan isim, bu meslekten ayrılarak oyunculuk yapmaya başlamıştır.Diziye katılması ise dizinin başrol oyuncusu Polat’ın kendisini diziye çağırması üzerine olmuştur.

Cahit Kayaoğlu’nun boyu 1.81 cm, kilosu 75, saç rengi siyah ve burcu ise Oğlaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi öncesi herhangi bir oyunculuk deneyimi yaşamamış olan isim bu diziyle beraber ilk deneyimini gerçekleştirmiştir.Kimdirkim.com 2009-2015 yılları arasında dizide toplam 6 yıl rol alan oyuncu böyle efsane bir dizide oynamanın kendisi için çok önemli olduğunu vurgulamıştır.Diziye dahil olmasıyla oyuncunun hem Twitter hem de Instagram hesabının takipçi sayıları bir anda artmıştır.

Kurtlar Vadisi Pusu’dan sonra 2017 yılında “Direniş Karatay” isimli filmde oynamış olan oyuncu ilk filminide bu filmle gerçekleştirmiştir.Bu filmin arkasından ise “Kurtlar Vadisi Vatan” filminde rol almıştır.

Genellikle spor giyinmeyi tercih eden oyuncu, yeri geldiği zaman ise Takım Elbise giymektedir.Futbol karşılaşmalarını çok takip etmeyen ismin sempati duyduğu takım ise Galatasaray’dır.

Cahit Kayaoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – Kurtlar Vadısı Pusu
2009 – Haneler
2017 – Direnis Karatay (Film)
2017 – Kurtlar Vadısı Vatan (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir