Sultan Arınır Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Sultan Arınır Kimdir?

Televizyon kanallarının sevilen sunucularından biri olan önce Ntv’de Tekno Hayat programı ile karşımıza çıkmış ardından çeşitli programlarda yer almaya başlamış şu sıralarda halen Cnn Türk’te sunuculuk yapan ünlü sunucu Sultan Arınır kimdir kaç yaşında boyu kaç? yanıtları ile birlikte güzel sunucunun özgeçmişi.

Sultan Arınır Kimdir? Hayatı

21 Ağustos 1987 tarihinde Edirne’de doğan Sultan Arınır, 1.73 metre boyunda, 57 kilo ve Aslan burcudur.Liseyi tamamlamasının ardından katıldığı Üniversite sınavında istemiş olduğu puanı almış ve Mimar Sinan Üniversitesi’ne girmeye hak kazanmıştır.Burada Sosyoloji bölümünden mezun olan isim ardından iş hayatına başlamıştır.

Üniversite yıllarındayken bir takım eğitimler almaya başlamıştır.Bu eğitimler içerisinde en çok göze batanlar, diksiyon ile spikerlik eğitimleridir.Bu eğitimlerden sonra sunuculuk konusunda da eğitim alan isim ilk olarak Muhabirlik yaparak Televizyonlarda gözükmüştür.Cnn Türk ekranlarında toplam 4 yıl süresince Muhabir olarak bulunmuştur.

2009 yılından itibaren sürdürmüş olduğu Muhabirlik mesleğini 2013 yılında bırakmış ve akabinde ise Ana Haber Bülteni ile izleyicilerin karşısına geçmeye başlamıştır.Bu süre içerisinde Cnn Türk televizyonunda öne çıkan belirli isimlerden biri olmuştur.

visum china
visum china

2013 tarihinle birlikte CNN Türk bünyesindeki görevini Ntv Televizyonu ile sürdürmüş ve burada Ntv Haber Bülteni’ni sunmuştur.Yaklaşık 3 yıl süresince Haber sunan [pembetext]Sultan Arınır[/pembetext], ardından ise bir süre “Tekno Hayat” programını sunmuştur.2018 yılında tekrardan Ntv televizyonundan CNN Türk’e dönen sunucu bu kanalda “10’dan Sonrası” adındaki programı sunmaktadır.

Ailesi tarafından almış olduğu desteklerin iyi bir sunucu olmasında büyük bir paya sahip olduğunu söylemiş olan isim, almış olduğu tüm kararlarda ailesinin hep destek verdiğini ifade etmiştir.

Sultan Arınır evli bir sunucudur.Eşinin adı Özgür Buzbaş’tır.Çift 2016 yılında hayatlarını birleştirmişlerdir.

Şiir okumaktan hoşlanan sunucu, ayrıca film izlemekten ve denizin bulunduğu yerleri gezip görmekten aşırı mutlu oluyor.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir