Can Selçuki kimdir? Can Selçuki nereli? Can Selçuki kaç yaşında? Can Selçuki mesleği nedir?

Can Selçuki Kimdir? Can Selçuki Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği?

Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Can Selçuki’nin hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki Can Selçuki kimdir? Can Selçuki nereli? Can Selçuki kaç yaşında? Can Selçuki mesleği nedir? İşte Can Selçuki hakkında detaylar.

Can Selçuki Kimdir?

Can Selçuki İzmir Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Bocconi Üniversitesi Ekonomi alanında yüksek lisans yapmıştır.

Can Selçuki 4 sene boyunca Dünya Bankası Ankara Ofisinde ekonomistlik görevini yürütmüştür. Bu görevi sırasında Türkiye ve Azerbaycan’da kamu ve özel sektör ile rekabetçiliğinin arttırılması alanında çalışmalarda bulunmuştur. Dünya Bankasına katılmadan önce 3 sene boyunca Brüksel merkezli Avrupa Politikaları Çalışmaları Merkezinde (CEPS) ekonomist olarak çalışmıştır. Türkiye’de ticaretin rekabetçiliği, bölgesel rekabet ve inovasyon politikaları üzerine makale ve raporları bulunmaktadır. Günümüzde Ekonomi ve Dış Politika Araştırma Merkezi (EDAM) yönetim kurulu üyeliği yürütmektedir.

Can Selçuki hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir