Caner Şahin Kimdir Biyografisi Hayatı

Caner Şahin Kimdir?

Dünya Hali dizininin Sinan’ı Caner Şahin hakkında merak edilenler. Caner Şahin kimdir, nerelidir, Caner Şahin kaç yaşında, Caner Şahin boyu, kilosu kaç gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Caner Şahin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Caner Şahin 26 Mayıs 1992 senesinde dünyaya gelmiştir. Caner Şahin’in doğum yeri Eskişehir’dir. Caner Şahin’in annesi ve babası emekli öğretmendir. Caner Şahin iki tane erkek kardeşi vardır. Lise eğitimini Fen lisesinde okuyup bitiren oyuncu ardından ise İstanbul Teknik Üniversitesi Makine bölümünü kazanmıştır. İstanbul’a giden oyuncu bir süre bu bölümü okumuş ama okurken bu bölümün kendisine uygun olmadığını düşünerek bölümden ayrılarak tiyatro eğitimi almak amacıyla konservatuar sınavlarına girmiştir. Sınavlarda başarılı olmuş ve İstanbul Üniversitesi’nin Konservatuar Bölümünde okumaya başlamış ve okulu bitirmiştir.

Tiyatro’da bulunduğu zamanlar içerisinde sadece Tiyatroyu düşünmüş olan isim çeşitli tiyatro oyunları içinde yer almıştır. Tiyatronun ardından ise bir ajansa yazılmış ve ajanstan çağrılması sonunda Babam ve Ailesi adındaki dizi seçmelerine gitmiş ve seçilmiştir.

Lisedeyken hiç kız arkadaşı olmamış olan oyuncu ilk aşkını üniversitedeyken tanımıştır. İstanbul’da yaşayan oyuncu arkadaşlarınla beraber kalmaktadır ailesi ise Eskişehir ilimizdedir. En son olarak Caner Şahin Dünya Hali dizisinde Sinan karakterini canlandırmaktadır.

Caner Şahin kimdir, nerelidir, Caner Şahin kaç yaşında, Caner Şahin boyu, kilosu kaç

Caner Şahin Boyu Kaç?

Caner Şahin’in boyu 1.84’tür

Caner Şahin Kaç Kilo?

Caner Şahin 82 kilodur.

Caner Şahin Hangi Burç?

Caner Şahin’in burcu İkizler’dir.

Caner Şahin Oynadığı Dizi ve Filmler

  • 2016 – Babam ve Ailesi
  • 2017 – Tutsak
  • 2018 – Nefes Nefese
  • 2019 – Kardeşler
  • 2019 – Kuzgun
  • 2021 – Dünya Hali

Dünya Hali Sinan Kimdir?

Sinan dizide dedesinin vasiyetini yerine getirmeye çalışan bir torun rolünde yer alacak. Dedesinin vasiyetini  yerini getirmek için uğraşırken  başından geçen komik olaylar anlatılıyor.

Sinan oldukça dürüst ve ahlaklı birisidir. Aradığı aşkı henüz bulamayan Sinan’a dedesi ölmek üzere iken bir vasiyette bulunur. Sinan’a dedesi erken kalkan, eskinin kıymetini bilen ve birde bal porsuğuna benzeyen birisi ile evlenmesini vasiyet etmiştir.

Sinan bu vasiyeti yerine getirmek için uğraş verirken başından oldukça komik olaylar geçecektir. Bu hikayede Sinan’a en yakın arkadaşı Azim ve dedesinin cami arkadaşları eşlik edecektir. Tabi birde Sinan’ın patronu Güven de yardımcı olacaktır.

Dünya Hali Dizisinin Konusu Nedir?

Çok sevdiğiniz bir aile büyüğünüzün ölmeden önceki son isteği “erken kalkan, eskinin kıymetini bilen ve bal porsuğuna benzeyen bir kızla evlen” olursa ne yaparsınız? Bu kendine has vasiyetin ilginç yolculuğu Dünya Hali dizisinde cevap buluyor.

Konusunu hayatın en temel yerlerinden biri olan ilişkilerden alan Dünya Hali, şehirde yaşayan sıradan bir insanın günlük yaşantısını çok farklı bir mizah anlayışı ile ekran karşısına taşıyor. Absürt yaklaşım tarzıyla günlük yaşantının içerisindeki basit olayları ve çelişkileri eğlenceli bir üslupla işliyor.

Hayatı boyunca doğru bildiğinden şaşmayan, tam da bu yüzden içinde yaşadığı “modern” hayatla zaman zaman çelişen bir delikanlının yani Sinan’ın (Caner Şahin), anket yaparken tesadüfen karşılaştığı bir kadına (Pelin Abay) aşık olduktan sonra hayatında yaşayacağı değişimlere tanık olacağız.

İyiliği ve dürüstlüğü hayatının her alanında ön planda tutan Sinan’ın şartlar ne olursa olsun değerlerine sadık kalmaya çalışırken yaşadığı ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor. Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay ve Tolga Tekin’in paylaştığı dizi, alışılagelen dizi anlatımlarının klasik yapısını bozarak izleyiciye çok farklı bir eğlence vaat ediyor.

Caner Şahin ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.