Caner Şahin Kimdir?

Caner Şahin Kimdir?

Babam ve Ailesi isimli dizide ilk olarak gördüğümüz ve bu dizide rol alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamış yakışıklı isimler arasında gözüken oyuncu Caner Şahin kimdir? oyuncunun en uzun ve açıklayıcı biyografisi huzurlarınızda.

Caner Şahin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Oyuncu Caner Şahin 1992 senesinde Eskişehir ilimizde hayata merhaba demiş olan bir isimdir.Hem annesi hemde babası eski Öğretmenlerdendir şuan emekli olarak yaşantılarını sürdürmektedirler.Kendisinden haric 2 tane daha erkek kardeşi bulunan oyuncunun boyu 1.84’dür.

Lise eğitimini Fen lisesinde okuyup bitiren oyuncu ardından ise İstanbul Teknik Üniversitesi Makine bölümünü kazanmıştır.İstanbul’a giden oyuncu bir süre bu bölümü okumuş ama okurken bu bölümün kendisine uygun olmadığını düşünerek bölümden ayrılarak Tiyatro eğitimi almak amacıyla Konservatuar sınavlarına girmiştir.Sınavlarda başarılı olmuş ve İstanbul Üniversitesi’nin Konservatuar Bölümünde okumaya başlamış ve okulu bitirmiştir.

Tiyatro’da bulunduğu zamanlar içerisinde sadece Tiyatroyu düşünmüş olan isim çeşitli tiyatro oyunları içinde yer almıştır.Tiyatro’nun ardından ise bir ajansa yazılmış ve ajanstan çağrılmasınla beraber Babam ve Ailesi adındaki dizi seçmelerine gitmiş ve seçilmiştir.

Lisedeyken hiç kız arkadaşı olmamış olan oyuncu ilk aşkını Üniversitedeyken tanımıştır.İstanbul’da yaşayan oyuncu arkadaşlarınla beraber kalmaktadır ailesi ise Eskişehir ilimizdedir.En son olarak Tutsak adındaki dizide rol alan oyuncu bu diziyle beraber 2. kez kamera karşısında yer almaktadır.

Caner Şahin Oynadığı Diziler Nedir?

2016 – Babam ve Ailesi
2017 – Tutsak

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın