Erbatur Ergenekon kimdir, nerelidir, Erbatur Ergenekon kaç yaşında, Erbatur Ergenekon boyu, kilosu kaç, Erbatur Ergenekon evli mi, Erbatur Ergenekon hayatı, biyografis

Erbatur Ergenekon Kimdir?

Erbatur Ergenekon kimdir, nerelidir, Erbatur Ergenekon kaç yaşında, Erbatur Ergenekon boyu, kilosu kaç, Erbatur Ergenekon evli mi, Erbatur Ergenekon hayatı, biyografisi gibi tüm sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Erbatur Ergenekon Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Erbatur Ergenekon kaç yaşında? Erbatur Ergenekon 24 Haziran 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Erbatur Ergenekon’un doğum yeri İstanbul’dur. Erbatur Ergenekon, Metin Aşıkoğlu ilkokulundan sonra, orta öğretimini MEVA Avni Akyol Kolejinde, daha sonrasında lise eğitimini de Bornova Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Sonrasında MBA-Bilgi ve İnovasyon Yönetimi üstüne yüksek lisans yapmıştır.

Erbatur Ergenekon Çalıştığı Kanallar

Erbatur Ergenekon TRT kanalında Stadyum ve Telelig programlarında ilk staj eğitimini almıştır. Sonrasında Milliyet ve Fanatik bünyesinde stajına devam etmiş, 2007 yılında Okay Karacan’ın oluşturmuş olduğu Habertürk Spor ekibine dahil olmuştur. Ardından Habertürk’te Beşiktaş Muhabirliği ve Dış Haberler editörü olarak görev almıştır. Sonrasında 24, Sporblog1, Süper Basket, Formula 1, F1 Racing, Milliyet Formula 1 Yazıları, TRT SPor İlk Baskı programı sunuculuğu, Fanatik, NTV Spor gibi birçok gazete ve televizyon kanalında çalışmalarına devam etmişti.

2019 yılında NTV Spor’un kapatılması üzerine buradan ayrılıp TRT Spor’a geri döndü. TRT Spor kanalında Ceyla Büyükuzun ile birlikte Spor Merkezi isimli programın sunuculuğunu yaptı. Bir dönem Youtube platformunda yayınlanan VOLE kanalında da yorumcu olarak yer aldı. Murat Murathanoğlu ile birlikte NBA Saati programıyla da basketbol üzerine değerlendirmelerde bulundu. TRT Spor’da birçok programda sunucu ve yorumcu olarak görev yaptı. Günümüzde Serkan Akkoyun ile beraber Avrupa Stüdyosu programını, Ali Ece ile beraber de Avrupa’dan Futbol programında görev yapmaya devam etmektedir.

Erbatur Ergenekon kimdir, nerelidir, Erbatur Ergenekon kaç yaşında, Erbatur Ergenekon boyu, kilosu kaç, Erbatur Ergenekon evli mi, Erbatur Ergenekon hayatı

Erbatur Ergenekon Aslen Nereli?

Erbatur Ergenekon aslen İzmirli’dir.

Erbatur Ergenekon Boyu Kaç?

Erbatur Ergenekon’un boyu 1.74’tür.

Erbatur Ergenekon Kaç Kilo?

Erbatur Ergenekon 78 kilodur.

Erbatur Ergenekon Hangi Burç?

Erbatur Ergenekon’un burcu Yengeç’tir.

Erbatur Ergenekon Evli mi?

Erbatur Ergenekon bekardır.

Erbatur Ergenekon Instagram Hesabı

Erbatur Ergenekon’un Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 106 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/erbatur

Erbatur Ergenekon ile ilgili güzel youmlarınızı bekliyoruz. 🙂

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir