Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli, Evrim Keklik boyu, kilosu kaç, Evrim Keklik sevgilisi var mı

Evrim Keklik Kimdir?

Survivor yarışmasıyla popüler olan Evrim Keklik hakkında merak edilenler. Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli, Evrim Keklik boyu, kilosu kaç, Evrim Keklik sevgilisi var mı gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Evrim Keklik Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Evrim Keklik kaç yaşında? Evrim Keklik 14 Mart 1991 tarihinde dünyaya geldi. Evrim Keklik’in doğum yeri İstanbul’dur. Evrim Keklik profesyonel olarak voleybol oynamıştır.

Evrim Keklik voleybola Fenerbahçe takımında başlamıştır. Daha sonra Galatasaray takımında oynamaya başlamıştır. Burada 1 yıl oynadıktan sonra 2010-2011 yılları arasında Ereğli Belediyespor kadın voleybol takımına transfer olmuştur. Fakat omuzunda yaşadığı bir sakatlık nedeniyle voleybolu bırakmak zorunda kalmıştır. Evrim Keklik yüzme antrenörlüğü yapmaktadır. Evrim Keklik 2020 yılında Survivor yarışmasında Gönüllüler yarışmacı kadrosunda yer aldı. Yarışmanın en popüler isimlerinden biri oldu.

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli, Evrim Keklik boyu, kilosu kaç, Evrim Keklik sevgilisi var mı

Evrim Keklik Sevgilisi Var mı?

Evrim Keklik’in sevgilisi yoktur.

Evrim Keklik Aslen Nereli?

Evrim Keklik aslen Çankırılı’dır.

Evrim Keklik Boyu Kaç?

Evrim Keklik’in boyu 1.75’tir.

Evrim Keklik Kaç Kilo?

Evrim Keklik 63 kilodur.

Evrim Keklik Hangi Burç?

Evrim Keklik’in burcu Balık’tır.

Evrim Keklik Instagram Hesabı

Evrim Keklik’in Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 590 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/evrimkeklik

Evrim Keklik ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.