Cem Sürgit kimdir, nereli, Cem Sürgit kaç yaşında, Cem Sürgit boyu, kilosu kaç, Cem Sürgit rol aldığı dizi ve filmler neler?

Cem Sürgit Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Oynadığı Diziler?

Aldatmak dizisinde Ümit’i oynayan Cem Sürgit kimdir, nereli, Cem Sürgit kaç yaşında, Cem Sürgit boyu, kilosu kaç, Cem Sürgit rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Cem Sürgit hakkında detaylar.

Cem Sürgit Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cem Sürgit 11 Ekim 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından aynı üniversite ve bölümde yüksek lisans yapmıştır. Avrupa Birliği üzerinden burs kazanan oyuncu, İngiltere’nin Liverpool kentinde yer alan The Yellow House isimli sanat kurumunda 1 yıl boyunca çalışmıştır. Ayrıca Hafiften Tiyatro’nun kurucularındandır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Cem Sürgit Boyu Kaç?

Cem Sürgit 1.81 boyundadır.

Cem Sürgit Kaç Kilo?

Cem Sürgit 77 kilodur.

Cem Sürgit Burcu Nedir?

Cem Sürgit Terazi burcudur.

Cem Sürgit Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Aldatmak
  • 2022 – Mezarlık
  • 2021 – Camdaki Kız
  • 2020-2021 Alev Alev
  • 2019 – Atiye
  • 2010 – Türkan
  • 2005 – Kapıları Açmak

Cem Sürgit hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.