Feyza Sevil Güngör kimdir, nereli, Feyza Sevil Güngör kaç yaşında, Feyza Sevil Güngör boyu, kilosu kaç, Feyza Sevil Güngör rol aldığı dizi ve filmler neler?

Feyza Sevil Güngör Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Aldatmak dizisinde Oylum’u oynayan Feyza Sevil Güngör kimdir, nereli, Feyza Sevil Güngör kaç yaşında, Feyza Sevil Güngör boyu, kilosu kaç, Feyza Sevil Güngör rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Feyza Sevil Güngör hakkında detaylar.

Feyza Sevil Güngör Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Feyza Sevil Güngör 30 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Dialog Anlatım İletişim’de profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise Savaşçı isimli dizi ile yaşamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Feyza Sevil Güngör Boyu Kaç?

Feyza Sevil Güngör 1.78 boyundadır.

Feyza Sevil Güngör Kaç Kilo?

Feyza Sevil Güngör 61 kilodur.

Feyza Sevil Güngör Burcu Nedir?

Feyza Sevil Güngör İkizler burcudur.

Feyza Sevil Güngör Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Aldatmak
  • 2021 – Kuruluş: Osman
  • 2021 – Çember
  • 2019-2021 Savaşçı

Feyza Sevil Güngör hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.