Chris Hemsworth kimdir, nereli, Chris Hemsworth kaç yaşında, Chris Hemsworth boyu, kilosu kaç, Chris Hemsworth evli mi, kiminle evli?

Chris Hemsworth Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Marvel karakterlerinden Thor’u oynayan aktör Chris Hemsworth, alzheimer hastalığına genetik olarak yatkın olduğunu öğrenmesinin ardından oyunculuğa bir süre ara verebileceğini söyledi. Hemsworth, her biri bir ebeveyninden olmak üzere APOE4 geninden iki taneye sahip olduğunu öğrendi.

Bu durumla Hemsworth’ün gelecekte Alzheimer hastalığına yakalanma riskinin yüksek olduğu belirtildi. APOE4’ün önden belirleyici bir gen olmadığını ancak güçlü bir gösterge olduğunu söyleyen Hemsworth, Alzheimer hastalığına yakalanma riskinin 8 ila 10 kat daha fazla olduğunu söyledi.

Chris Hemsworth Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Chris Hemsworth 11 Ağustos 1983 tarihinde Avustralya’nın Melbourne şehrinde dünyaya gelmiştir. Star Trek filmi ile sinema dünyasına adım atmıştır. 2005 yılında Home and Away dizisiyle Avustralya’da en iyi genç erkek yetenek dalında Logie Ödülü almıştır.

Chris Hemsworth kimdir, nereli, Chris Hemsworth kaç yaşında, Chris Hemsworth boyu, kilosu kaç, Chris Hemsworth evli mi, kiminle evli?

2004 senesinde Home and Away dizisinin Robbie Hunter rolü için seçmelere katıldı ama başarılı olamadı. Daah sonra Kim Hyde rolü için geri çağrıldı. Kim Hyde rolüne seçildi ve dizinin 185 bölümünde oynadı.

Hemsworth 2009 J. J. Abrams yapımı Star Trek filminin açılış sahnesinde James T. Kirk’ün babası George Kirk’ü canlandırdı. Aynı yıl A Perfect Getaway filminde gerilim karakteri Kale’i canlandırdı.

Hemsworth Marvel Comics’in süper kahramanı Thor’u canlandırdı. İlk başta bu rol için kardeşi Liam son 4’e yükseldi ama yönetmen Kenneth Branagh son anda önceki adayları değerlendirme kararı aldı ve role Chris Hemsworth’u seçti. Hemsworth ayrıca 2012’de vizyona giren The Avengers filminde tekrar Thor’u canlandırdı.

2010 senesinde Ca$h filminde ekonomik açıdan sorunlu genç bir adamı oynadı. Hemsworth Mayıs 2011’de Snow White and the Huntsman filminde Kristen Stewart’la kamera karşısına geçti.

Chris Hemsworth Özel Hayatı:

Aktris Elsa Pataky ile evlidir. 25 Eylül 2010 tarihinde LACMA tarafında Los Angeles’ta düzenlenen bir partide ilişkileri başladı ve üç ay sonra evlendiler.Çiftin  India Rose (2012) adında kızı ve Tristan ve Sasha (2014) ikiz oğulları vardır.

Chris Hemsworth Boyu Kaç?

Chris Hemsworth 1.90 boyundadır.

Chris Hemsworth Kaç Kilo?

Chris Hemsworth 91 kilodur.

Chris Hemsworth Burcu Nedir?

Chris Hemsworth Aslan burcudur.

Chris Hemsworth hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.