İrsel Çivit kimdir, nereli, İrsel Çivit kaç yaşında, İrsel Çivit evli mi, eşi kimdir?

İrsel Çivit Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Oyuncu Sevcan Yaşar ile evlenen İrsel Çivit hakkında detaylar merak edilmeye başlandı. Peki müzisyen İrsel Çivit kimdir, nereli, İrsel Çivit kaç yaşında, İrsel Çivit evli mi, eşi kimdir? İşte İrsel Çivit hakkında detaylar.

İrsel Çivit Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İrsel Çivit 1 Ocak 1972 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Aslen Kilisli’dir. Besteci olan Çivit, oğlak burcudur. Besteciliğin yanında Youtube Türkiye Müzik Direktörüdür.

Sevcan Yaşar ile İrsel Çivit evlendi.

Sevcan Yaşar, müzisyen İrsel Çivit’ten üç ay önce evlilik teklifi almıştı. “Evet” yanıtını veren ünlü oyuncu, dört gün önce sevgilisiyle nişanlanmıştı. Ünlü çift, Fuat Paşa Yalısı’nda nikah masasına oturdu.

İrsel Çivit hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.