Emir Şamur Kimdir?

Emir Şamur Kimdir?

Hem sözlerinin kendisine ait olduğu hem de kendisinin seslendirdiği Saçma Sapan isimli şarkı ile Milyonlar tarafından tanınan Emir Şamur hakkında bilgilere bu konumuzda yer verdik.İşte ayrıntılar.

Emir Şamur Kimdir? Aslen Nereli ve Yaşı Kaç?

1992 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen Emir Şamur, aslen ise Sakaryalı’dır.İstanbul’da doğup büyüyen isim lise ikideyken babasını kaybetmiş ve ardından da şarkı yazmaya başlamıştır.Önce amatör biçimde yazdığı şarkıları seslendirmiş ardından da profesyonel şekilde müziğin içinde olmuştur.

2015 tarihinde “Saçma Sapan” adındaki parçayı çıkarmış olan isim bu parça ile Youtube’de çok sayıda ünlü ismi sollamış ve şarkısı yüz milyonlarca kişi tarafından dinlenmiştir.kimdirkim/com Bu parçanın bu kadar tutulması ile beraber o artık tanınan bir şarkıcı olmuştur ve Sosyal medya hesaplarının takipçi sayısı bir anda yükselmeye başlamıştır.

Bu şarkının ardından “Aşk Tozları” isimli parça çıkartan isim, akabinde ise Avrupa Müzik etiketi ile “Bayram” isimli şarkı seslendirmiştir.

Fanatik Beşiktaş taraftarı olan yetenekli isim, ilerleyen tarihlerde bakalım tekli çalışmalarının yerine albüm çıkartacak mı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın