Psikolog Rabia Laçin kimdir? kaç yaşında nerelidir?

Psikolog Rabia Laçin Kimdir?

Hem Psikolog olarak mesleğini sürdüren hem de Ekranlarda sunucu olarak yer alan ünlü isim Psikolog Rabia Laçin kimdir? kaç yaşında nerelidir? cevapları ve kariyeri hakkında tüm detaylar bu makalemizde.

Psikolog Rabia Laçin Biyografisi

1974 tarihinde Almanya’da doğan Rabia Laçin, 8 yaşındayken ailesi ile beraber Türkiye’ye dönmüş ve İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.Okul hayatı boyunca çok başarılı bir öğrenci olmuş olan ünlü Psikolog, lise bittikten sonra Üniversite sınavına katılmış ve çok yüksek bir puan elde etmesine rağmen babasının vefat etmesi ve Üniversitede tesettür problemlerinden ötürü uzunca süre eğitime ara vermiştir.

Uzun bir aranın ardından Üniversite okumaya başlamış olan isim, 2007 tarihinde ise Newyork Alferd Üniversitesi’nin Psikoloji bölümünde yüksek lisans yapmıştır.4 Yıl olan Psikoloji bölümünü 3 yılda bitiren Psikolog Rabia Laçin, ilk stajını ise İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde gerçekleştirmiştir.kimdirkim-com Staj sonrası eğitimler almaya devam etmiş olan isim Aile Danışmanlığı Ünvanını elde etmiştir.

2006 tarihinde Şehit ve Gazi Aileleri tarafından davet edilmiş ve Güneydoğu’ya giderek burada çeşitli konseferanslarda yer almıştır.Birçok günlük gazete içerisinde yazıları yayınlanmış isim Konferanslar vermeye devam etmektedir.

visum china
visum china

Bir tane kitabı bulunan ünlü ismin kitabının adı “Perspektif”‘dir.İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen isim son olarak Teve2 ekranlarında “Yeniden Konuşalım” programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir