Hakan Kurtaş kimdir? nereli kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Hakan Kurtaş Kimdir?

Dizi ve film projelerinin başarılı isimlerinden biri olarak yoluna devam eden yakışıklı oyuncu Hakan Kurtaş kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? cevapları ve kariyeri hakkında en doğru bilgiler sizlerle.

Hakan Kurtaş Kimdir? Biyografisi

7 Eylül 1988 İzmir doğumlu olan Hakan Kurtaş, doğma büyüme İzmirli olan oyunculardandır.Babasının mesleği Doktor, annesinin mesleği ise İktisat üzerinedir.Toplam 3 kardeş olan oyuncunun diğer kardeşleride erkektir.Ortaokuldan itibaren tiyatroya giren ünlü oyuncu, lise tarihlerinden itibaren ise tiyatro oyunlarında oynamaya başlamıştır.

Hakan Kurtaş’ın boyu 1.83 cm, kilosu ise 75’dir.Burcu ise Başak’tır.

Lise eğitimi sonrası bir süre kadar profesyonel anlamda basketbol oynamış olan ünlü oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur.Oyunculuk, karikatür ve müzik ile ilgilenmiş olan isim, “Gırgır” isimli dergide çok sayıda karikatür çizmiştir.

2010 tarihinde ilk defa kameralar önüne geçen Hakan Kurtaş, o yılların popüler dizilerinden biri olan “Ezel” isimli dizide rol almıştır.kimdirkim/com Ardından 2011 yılında “Bir Çocuk Sevdim” dizisinde oynayan ünlü isim ilk başrol oyunculuğunu da bu yapımla gerçekleştirmiştir.

2012 tarihinde ilk kez bir sinema yapımında rol alan oyuncu, “Vücut” isimli filmde oynamıştır.Yakışıklı oyuncu bu filmde gösterdiği oyunculuk performansı ile Altın Koza Film Festivali tarafından Umut Veren Genç oyuncu ödülünü almıştır.2018 yılında “8.Gün” ve “Çarpışma” isimli dizilerde yer alan oyuncu ayrıca aynı tarihte “İyi Oyun” adındaki filmde görev almıştır.

Hakan Kurtaş Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Ezel
2011 – Bir Çocuk Sevdim (Sinan)
2012 – Vücut (Film)
2013 – A.Ş.K (Kerem)
2014 – Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi
2015 – 91.1 (Film)
2015 – Analar ve Anneler
2016 – Saruhan (Tv Film)
2017 – Bölük (Film)
2017 – Dolunay (Deniz)
2017 – Martilarin Efendisi (Film)
2018 – 8.Gün
2018 – Çarpışma (Demir)
2018 – İyi Oyun (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.