Mesut Bakkal kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Mesut Bakkal Kimdir?

Türk teknik direktörler içerisinde hırsı ile dikkat çeken isimlerin başında gelen deneyimli teknik adam Mesut Bakkal kimdir? cevapları ve ayrıntıları makalemiz içerisinde sizlerle.

Mesut Bakkal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

19 Mart 1964 doğumlu olan Mesut Bakkal, Kırıkkale’de hayata gözlerini açmıştır.Futbol yaşamına memleketi olan Kırıkkale’de başlamış olan isim ilk olarak Kırıkkalespor takımında forma giymiş ve A takıma yükseldikten sonra Ümit Milli takım hocalarının ilgisini çekerek Ümit Milli Takımda bir süre forma giymiştir.1982 tarihinde Denizlispor’a transfer olmuş ve yaklaşık 12 yıl Denizlispor forması giymiştir.

Futbol kariyerini bitirdikten sonra teknik direktör olarak sporun içinde yer almaya devam eden isim Türkiye’nin önemli takımlarında teknik direktörlük yapmıştır.

İlk olarak uzun yıllar formasını giydiği Denizlispor takımında teknik adamlığa başlayan Mesut Bakkal, ardından ise 2005 tarihinde Gençlerbirliği takımının başına geçmiştir.Gençlerbirliği takımının başında 30 maça çıkmış olan deneyimli teknik adam, bu maçlardan 14 tanesinde galibiyet almış, 7 tanesi berabere bitmiş ve 9 kez ise takımı sahadan yenik ayrılmıştır.2005 tarihinde Gençlerbirliği takımı ligi 6. sırada bitirme başarısı göstermiştir.

visum china
visum china

2007 tarihinde Gençlerbirliği takımından Gaziantepspor takımına transfer olmuş olan deneyimli teknik adam Gaziantepspor takımında istediği başarıyı yakalayamamış ve 15. haftada istifa etmek zorunda kalmıştır.kimdirkim.com Gaziantepspor’dan sonra yolu tekrar Gençlerbirliği ile kesişmiş fakat bu sefer kısa süre bu takımda bulunmuş ve akabinde Denizlispor’un başına geçmiştir.

Denizlispor’un ardından ise Manisaspor takımında teknik direktörlük yapmış olan ünlü teknik adam, Manisaspor’un ardından ise Sivasspor takımının başına geçmiştir.Sivasspor sonrası Ankaragücü ile anlaşmış olan isim Ankaragücü’den sonra Karabükspor takımının başında bir süre yer almış ardından Alanyaspor ve Bursaspor takımlarında teknik direktörlük yapmıştır.

Mesut Bakkal Çalıştırdığı Takımlar

Denizlispor
Gençlerbirliği
Ankaragücü
Gaziantepspor
Manisaspor
Sivasspor
Karabükspor
Aytemiz Alanyaspor
Bursaspor

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir