Deniz Özde Sürmeli Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç Biyografisi

Deniz Özde Sürmeli Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Modellik ve oyunculuk kariyerinde iyi dereceye sahip olan Best Model’i kazanarakta bunu gösteren Deniz Özde Sürmeli kimdir kaç yaşında boyu kaç? güzel oyuncu modelin biyografisini hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Deniz Özde Sürmeli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Deniz Özde Sürmeli, Ankaralı olan 21 Temmuz 1989 doğumlu biridir.Toplam 4 kardeştir.İlkokul yaşlarındayken bir takım gösteriler hazırlamış ve ortaokula gittiği senelerden itibaren ise reklamlarda oynamaya başlamıştır.Lise okurken tiyatro ile ilgilenen hocası tarafından ona yeteneklisin ve şansın senin yanında olacağını söylemesinin ardından hayatında sadece oyunculuğu istemiştir.Boyu 1.71 cm’dir.

Ailesi onun daha çok Avukatlık mesleği ile ilgilenmesini ve bu yönde okumasını söylemiş olsa da o tiyatro ve oyunculuk dışında hiç bir meslekle ilgilenmemiştir.Hayalleri ile beraber İstanbul’a gitmiş ve dizi ve sinemalarda oyunculuk yapmaya başlamıştır.Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünü bitirerek noktalamış aynı zamanda Msm Actor’dan eğitim görmüştür.

visum china
visum china

Oyunculuğunla beraber katılmış olduğu yarışmalarda da ses getirmiş ve 2012 tarihinde Best Model yarışmasında iyi bir derece almıştır.2013 tarihinde ise Best Model seçilerek çok önemli bir yarışmada mutlu olan isim olmuştur.Birinci olmasınla beraber Bir çok ülkenin katıldığı yarışmada bizi temsil ederek ülkemiz için ödüller almaya hak kazanmıştır.

Spor yapmayı çok seven oyuncu Voleybol konusunda oldukça iyidir.Farklı ülkeleri gezerek oralarda fotoğraflar çekmek ise en büyük hobisidir.

deniz-ozde-surmeli-biyografi

Deniz Özde Sürmeli Oynadığı Diziler Filmler

2006 – Selena
2007 – Gemilerde Talim Var
2008 – Avrupa Yakası
2008 – Alia(Film)
2008 – Dedektif Biraderler
2008 – Peri Masalı
2009 – Sizi Seviyorum(Film)
2010 – 72.Koğuş(Film)
2011 – Papatyam
2013 – Adını Kalbime Yazdım
2014 – Yalan Dunya

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Furkan öztancı

    Avrupa yakası ve selenadan çok net hatırlıyorum diğerlerini de tesadüf yakalamıştım zap yaparken çok iyi benim bayıldığım bir oyuncu maşallah ama buaralar nerelerde haberi olan varsa yazsın lütfen .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.