Didem Özkavukçu Kimdir Biyografisi

Didem Özkavukçu Kimdir?

Unutma Beni isimli diziyle beraber yıldızı parlayan bu dizide başrol oynayan Unutma Beni dizisi İlkay karakterini canlandıran oyuncu Didem Özkavukçu kimdir nereli?

Didem Özkavukçu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Didem Özkavukçu 11 Kasım 1981 tarihinde Ankara’da doğan bir bayandır.Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzük ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümünü okuyarak bitirmiştir.Uzunca bir süre tiyatro oyunculuğu yapmıştır.İlk kez dizide rol alması ise En Son Babalar duyar isimli dizi sayesinde olmuştur.Bu dizinin yönetmenliğini Sibel Koçtaş yapmıştır.Ayşegül Atik ve Levent Ülgen gibi ünlülerle beraber oynadı.Güzel oyuncu 1.72 cm boya sahiptir.Burcu Akreptir.Oyuncu olmak için uzun yıllardır beklediğini ve bunu kendisine meslek olarak gördüğünü açıklamıştır.

Onun Televizyon dünyasında ün kazanıp isminin aranmasını sağlayan dizi ise 2008 tarihinde ekrana gelmiş yaklaşık 7 yıldır büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Unutma Beni isimli dizi olmuştur.Unutma Beni İlkay karakterini canlandıran oyuncu iyi bir oyunculuk sergilemektedir.Bu dizide büyük bir aşk vardır ve bir türlü kavuşamayan iki insanın yaşadıklarını konu almaktadır.

didem-ozkavukcu-biyografi

Güzel Oyuncu’nun en çok yapmak istedikleri arasında Dünyayı karış karış gezmek ve tüm dilleri öğrenmek vardır.Oyuncu evli değildir ve bir röportajında kısa vadede evlilik düşünmediğini açıklamıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.