Dilara Sayan kimdir, nereli, Dilara Sayan kaç yaşında?

Dilara Sayan Kimdir? Dilara Sayan Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Haber Global sunucularından Dilara Sayan’ın biyografisini hazırladık. Dilara Sayan hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Dilara Sayan kimdir, nereli, Dilara Sayan kaç yaşında? İşte Dilara Sayan hakkında detaylar.

Dilara Sayan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Dilara Sayan 2017 senesinde Ankara Üniversitesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini bitirdikten sonra İstanbul’a gelip reklam ve film senaryoları yazmaya, reklam yapımcılığı yapmaya başladı. Ardından ABD’ye taşınıp çeşitli eğitimler alıp çalışmalara katıldı. İlgi alanı ve merakı doğrultusunda “Medya ve manipülasyon” çalışmaları üzerine yoğunlaştı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Dilara Sayan kimdir, nereli, Dilara Sayan kaç yaşında?

visum china
visum china

 

Türkiye’deki çalışma hayatına ise Ülke TV ekranında “Dünya Değiştikçe” adlı programın canlı yayın moderatörlüğünü ve içerik yönetimini yaparak başladı. 2022 senesinin ilk ayında Haber Global ekranına transfer oldu. Gün içinde yaşanan tüm gelişmelerin ekrana geldiği gece haberlerini sunuyor.

Dilara Sayan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir