Eda Elif Başlamışlı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Eda Elif Başlamışlı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hem yer aldığı yarışma hem de rol almış olduğu bir takım projelerle adını duyurmayı başarmış güzel oyuncu Eda Elif Başlamışlı kimdir kaç yaşında boyu kaç? bütün yanıtları ile birlikte oyuncuya ait detaylar sizlerle.

Eda Elif Başlamışlı Kimdir? Biyografisi

19 Nisan 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen Eda Elif Başlamışlı, 1.70 cm boyunda, 52 kilo ve Koç burcudur.Baba tarafından Adanalı olan oyuncu Ankara dışında İstanbul, İzmir ve Avrupa’da yaşamıştır.

2013 tarihinde “Bana Her Şey Yakışır” adındaki programla birlikte ilk olarak Televizyonlarda görmüş olduğumuz isim, bu yarışmada sergilediği performans ile yarışmanın birincisi olmayı başarmıştır.Bu yarışma ekran önü için oyuncuya avantaj sağlamış ve akabinde almış olduğu kısa bir eğitim ile oyuncu olarak bulunmaya başlamıştır.

Ünlü ismin oynamış olduğu ilk proje bir sinema projesi olmuştur.2017 tarihinde “Hep Yek 2” isimli filmde kısa da olsa bir rol almış olan isim bu yapımla beraber oyunculuk yapmaya başlamıştır.

2018 tarihinde Show Tv televizyonunda izlemiş olduğumuz “Darısı Başımıza” dizisinde oynamış olan oyuncu, bu dizide hem kendisi gibi bu mesleğe yeni adım atmış, hem de tecrübeli oyuncularla birlikte aynı dizide yer almıştır.www.kimdirkim.com Dizi iddialı bir yapım olmasına rağmen beklenen ilgiyi görememiş ve beşinci bölümde izleyicisine veda etmiştir.

Güzel oyuncu 2019 tarihinde Atv televizyonunun dizilerinden biri olan “Hercai” dizisinin kadrosunda yer almıştır.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler Nedir?

2017 – Hep Yek 2 (Film)
2018 – Darısı Basımıza
2019 – Hercai

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın