Ertem Şener Kimdir Nereli?

Ertem Şener Kimdir Nereli?

Birçok kanalda Sunuculuk yapmış özellikle Maç anlatımı konusunda son derece başarılı, içten bir isim olan Ertem Şener Kimdir nereli biyografisi.

Ertem Şener Kimdir Biyografisi Yaşı Kaç?

18 Temmuz 1975 tarihinde Kayısı ile meşhur ilimiz olan Malatya’da doğmuştur.Lise eğitimini İstanbul 50. Yıl İnsa Lisesi’ni okuyarak bitirip ardındanda Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Tarihi Fakültesinden mezun olmuştur.1995 tarihinde radyoda çalışarak bu konuda ilgisi olduğunu göstermiştir.İlk Radyo ile başladı daha sonra Muğla’da yayın yapan Televizyonda daha sonrasında ise TGRT ekranlarına geçiş yaptı.TGRT ekranlarında İtalya ligi maçlarını anlatmış ve anlatımı çok beğenilmiştir.Maç anlatımlarından sonra sırasıyla Spor Bültenlerini sunmuş ardındanda Spor ile ilgili programlarda sunuculuk yapmıştır.

1997 tarihinde Star Tv ekranlarına geçiş yaptı ve Star Tv’nin yayınlamış olduğu Şampiyonlar Ligi maçlarınının anlatımını kendisi yaptı.Star Tv’de Hem maç anlatımı hemde Futbol ile ilgili özel programlarda hem yapımcılık hem sunuculuk gerçekleştirdi.Telegol, Futbolig gibi programları kendi hazırlayıp sundu.2001 tarihinde kısa bir süre Milano’da bulunup orada çalıştı.2002 tarihinde Star tv ekranlarına tekrar geri dönüş yaptı.

Hobileri arasında Yüzmek, Bisiklete binmek var.Ayrıca Futbol oyununu oynamayıda çok seviyor.Kendisi evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

2015 yılı Nisan ayı itibari ile halen Beyaz Tv ekranlarında Beyaz Futbol isimli programı sunmaktadır.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın