Ertem Şener Kimdir Biyografisi

Ertem Şener Kimdir Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Spor spikeri ve sunucusu Ertem Şener’in hayatı ile ilgili merak edilenler. Ertem Şener kimdir, nereli, kaç yaşında gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ertem Şener Kimdir? Hayatı

Tam adı Ali Ertem Şener’dir. Ertem Şener kaç yaşında diye soruyorsanız Ertem Şener’in doğum tarihi 18 Temmuz 1975 yılıdır. Ertem Şener’in doğum yeri Malatya’dır. Lise eğitimini İstanbul 50. Yıl İNSA Lisesi’nde okumuş ve ardından da Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Tarihi Fakültesinden mezun olmuştur. Hobileri arasında Yüzmek, Bisiklete binmek var. Ayrıca Futbol oynamayı da çok seviyor. Kendisi evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

1995 tarihinde çalışma hayatına radyo ile başladı. Öncelikle radyolarda bulundu ardından ise Muğla’da yayın yapan özel bir televizyonda çalıştı. Bu televizyondan sonra TGRT tarafından keşfedildi ve TGRT ekranlarında İtalya Ligi maçlarının anlatımını yaptı ve çok beğenildi. Maç anlatımlarından sonra sırasıyla spor bültenlerini sunmuş ardından da spor ile ilgili programlarda sunuculuk yapmıştır.

visum china
visum china

1997 tarihinde Star TV ekranlarına geçiş yaptı ve Star TV’nin yayınlamış olduğu Şampiyonlar Ligi maçlarının anlatımını yaptı. Star TV’de hem maç anlatımı hem de futbol ile ilgili özel programlarda hem yapımcılık hem sunuculuk gerçekleştirdi. Ertem Şener Telegol, Futbolig gibi programları kendi hazırlayıp sundu. 2001 tarihinde kısa bir süre Milano’da bulunup orada çalıştı. 2002 tarihinde Star TV ekranlarına tekrar geri dönüş yaptı.

2015 yılı Nisan ayından itibaren Beyaz TV’de çalışmaya başlayan isim burada Beyaz Futbol isimli programı sundu. 2020 yılında buradan görevinden istifa etti. Ertem Şener son olarak TV100 kanalında Var Odası adlı spor programını sunmaktadır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.