Tuğgül Küçükoğlu Kimdir?

Tuğgül Küçükoğlu Kimdir?

Yemin dizisi ile beraber ilk profesyonel kariyerine başlayan ve geçmiş dönemlerde yapmış olduğu başarılı sporlarla adını duyuran genç isimlerden Tuğgül Küçükoğlu kimdir? kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? yaşantısını oyunculuk ile ilgilenerek sürdüren güzel ismin özgeçmişi.

Tuğgül Küçükoğlu Kimdir? Hayatı

2 Nisan 2000 yılında İzmir’de doğan Tuğgül Küçükoğlu, 1.66 metre boyunda, 54 kilo ve Koç burcudur.Uzun yıllar buz pateni sporu ile ilgilenmiş olan isim çok sayıda başarıya da imza atmıştır.Buz pateni dışında Tekwando ve ve Aikodo güzel oyuncunun diğer yapmış olduğu spor dallarıdır.

Spor’da gayet başarılı olmasına rağmen oyunculuğu seçen isim, 3 sene boyunca “Sahne Tozu” tiyatrosunda eğitim görmüş ve ardından da oyunculuğa olan merakınla birlikte bu mesleği seçmiştir.Tunay Menajerlik ile tanışması ünlü isim için dönüm noktalarından biri olmuş ve oyunculuğu daha da çok severek bu mesleği yapabileceğini düşünmüştür.

İlk oyunculuğuna “Yemin” adındaki Kanal 7 ekranlarının etkili dizisi ile başlamış olan isim bu dizide “Yonca” karakterini canlandırmıştır.

Oyunculuk hedefleri arasında ileride herkesin beğeneceği bir oyuncu olmak istediğini vurgulamış olan güzel isim, Tunay Gözden isminden almış olduğu eğitimin çok önemli olduğunu ve rol aldıkça kendisini daha iyi gösterebileceğini aktarmıştır.Kimdirkim.com Güzelliği ile başka dizilerde de göreceğimizi umduğumuz isim bakalım ne gibi yapımlarda ekranlarda olacak?

Rol Almış Olduğu Diziler Nelerdir?

2019 – Yemın

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın