Elçin Afacan Kimdir? Kaç Yaşındadır Nerelidir?

Elçin Afacan Kimdir?

2016 yılında kameralar önüne ilk kez çıkarak oyunculuk alanında ilerlemeye karar vermiş ve günümüzde de bazı dizilerde görebildiğimiz oyuncu Elçin Afacan kimdir? cevabı ile beraber diğer bilgileri burada.

Elçin Afacan Kimdir? Kaç Yaşında Nerelidir?

1 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da doğan Elçin Afacan, doğma büyüme İstanbullu olan oyuncular arasındadır.Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nin Güzel Sanatlar Bölümünde tamamlamıştır.

Okul bittikten sonra bir yandan eğitmen olarak çalışan isim, 2016 senesinde “Görevimiz Komedi” isimli yarışmaya katılmıştır.Bu yarışmada oldukça dikkat çeken isim sanki uzun yıllardır kamera karşısındaymış gibi performans sergileyerek jüri üyelerini şaşırtmıştır.

2016 tarihi oyuncu için önemli tarihlerden biri olmuştur.Yarışmanın ardından Türkiye’nin beğendiği çok sayıda deneyimli oyuncunun yer aldığı “İçerde” dizisinde rol almış ve profesyonel kariyerine başlamıştır.

2017 tarihinde yine tecrübeli ve Türkiye’nin tanıdığı çok sayıda oyuncunun da bulunduğu “Deli Gönül” adındaki dizide oynayan oyuncu, 2019 tarihinde ise “Bir Aile Hikayesi” dizisinde Beste karakteri ile yer almıştır.

Bir yandan dizi yapımlarında bulunmaya devam eden isim, diğer yandan ise tiyatroda bulunmayı sürdürmektedir.Kimdirkim.com Fazla ekranlarda gözükmeyen isim bakalım yeni dizilerde nasıl performans çizecek?

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2016 – İcerde
2017 – Deli Gönül
2019 – Bir Aile Hıkayesi

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir