Hüseyin Kağıt Kimdir? Aslen Nerelidir?

Hüseyin Kağıt Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankaralı önemli sanatçılardan biri olan ve sadece Ankaralılar’ın değil her kesimin dinlediği bir şarkıcı olarak yoluna devam eden Hüseyin Kağıt kimdir? uzun yıllardır çıkardığı kaliteli albümlerle dikkatleri çeken sanatçının bilgileri konumuzda.

Hüseyin Kağıt Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

1 Ocak 1982 tarihinde Ankara’nın Sincan ilçesinde doğan Hüseyin Kağıt, anne tarafından Haymanalı, baba tarafından ise Aslen Trabzonludur.Ailesinin maddi durumunun kötü olması nedeniyle ilkokul 5. sınıfa kadar okumuş ve ardından elektrikçide çırak olarak çalışmaya başlamıştır.

Babasını 4. sınıfa giderken bir düğünde kaybeden ünlü sanatçı, bir yandan çıraklık eğitimi kurslarına gitmiş bir yandan ise çalışmıştır.Elektrikçide çalıştığı dönemlerde devamlı şarkı söylemeye başlayan isim, 10 yaşından itibaren saz çalmaya başlamıştır.

visum china
visum china

Elektrikçi’den sonra müzik markette çalışmaya başlamış olan [saritext]Hüseyin Kağıt[/saritext], yaklaşık 16 yıl boyunca müzik markette çalışmış ve büyük bir kaset arşivi yapmıştır.Zamanla kendi sesini duyurmayı başaran isim öncelikle Gazinolarda sahneye çıkmış ve akabinde ise bazı albümler çıkarmıştır.

2010 tarihinde “Akıllı Ol-Alçak” isimli ilk albümünü çıkartan sanatçı, 2011 yılında “Öbür Dünyada Sen Yan” isimli 2. albümünü çıkartmıştır.2012 tarihinde “Deli Deli Çok Kötüymüşsün” isimli 3. albümünü çıkartan isim aynı tarihte Özkan Özcan’ın Hayatı Tesbih Yapmışım / İnanayımmı isimli albümde yer almış ve “Hayatı Tesbih Yapmışım” isimli şarkıyı beraber seslendirerek Türkiye’de epey süre zirvede yer almıştır.

Hüseyin Kağıt evli olan bir şarkıcıdır.2003 yılında Meltem Kağıt ile evlenmiştir.Çiftin 3 çocukları vardır.

Koyu bir Ankaragücü taraftarı olan ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabını sürekli kullanan ve duyarlı olan bir şarkıcı olarak dikkat çekmektedir.Kimdirkim.com En son 2016’da albüm çıkartan isim, çeşitli yerlerde sahneye çıkmaktadır.

Bütün Albümleri

2010 – Alçak Akıllı Ol
2011 – Öbur Dunyada Sen Yan
2012 – Deli Deli Çok Kötüymüşsün
2013 – Böyle Olsun İstemezdim
2016 – Zamanı Geldi

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.