Zeynep Bastık Kimdir?

Zeynep Bastık Kimdir?

Her Salı günü Fox Tv ekranlarının yeni dizisi olarak gösterime girmiş Adı Mutluluk dizisinin oyuncularından biri olan Adı Mutluluk Gonca Gül karakterini canlandıran Zeynep Bastık Kimdir kaç yaşında nerelidir?

Zeynep Bastık Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Zeynep Bastık 1991 senesi’nde birçok Ünlünün doğum yeri olan en büyük il nüfusuna sahip olan İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Boyu 165 olan oyuncu ve vokalistin kilosuda 54’dür.İstanbul’da hayata gözlerini açtıktan belli zaman sonra ise İzmir’e taşınmışlardır.İzmir’de Ortaokul’u ve Liseyi bitirmiştir.Müziklede lise çağlarından beri ilgilenmektedir.

Ünlü Sanatçılardan biri olan Murat Dalkılıç ismine Vokalistlik yaparak adını duyurmuştur.Özellikle Ünlü Sanatçı’nın Bi Güzellik Yap adındaki albümünün içinde Lüzumsuz Savaş adındaki eserinde harika bir uyum göstermiş ve çok güzel bir düet yapmışlardır.Sanatçı ile beraber kendinden söz ettirmeye başlamıştır.Ünlü isimle beraber yaklaşık 5 yıldır müzik çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

zeynep-bastik-1

İlk defa kendisi Fırça adında şarkı çıkarmıştır.

Ekranlarda Haziran ayında başlamış olan Fox Tv ekranlarında yayınlanan Adı Mutluluk dizisinde Gonca Gül ismi ile izleyicilerinin karşısında olmaya devam etmektedir.Müziğindeki başarısı bakalım oyunculuğa ne derece yansıyacak?Zeynep Bastık Kimdir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın