Zeynep Bastık kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Zeynep Bastık Kimdir?

Oynamış olduğu diziler ve çıkarmış olduğu single albümlerle birlikte her iki alanda da yoluna başarıyla devam eden güzel isim Zeynep Bastık kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? sizler için işte cevaplar.

Zeynep Bastık Kimdir? Biyografisi

8 Temmuz 1993 tarihinde Çanakkale’de hayata gözlerini açan Zeynep Bastık, çocukluk ve gençlik dönemlerinin bir kısmını İzmir’de geçirmiştir.Ortaokul ile lise eğitimini İzmir’de tamamlamış olan isim “Anadolu Ateşi” grubu ile birlikte profesyonel anlamda dans etmeye başlamış ve müzik dışında tiyatroya da ilgi duymaya başlayarak özel tiyatro dersleri almıştır.

Zeynep Bastık boyu 1.65 cm, kilosu ise 54’dür.Burcu ise Yengeç’tir.

Müzik yaşamına öncelikle vokalistlik yaparak başlamış olan güzel isim, Murat Dalkılıç’ın 3 yıl boyunca vokalistliğini yapmıştır.Akabinde tek başına yoluna devam etmek istemiş olan ünlü isim, bir müddet sonra ise “Fırça” isimli parça çıkarmıştır.

Müzik çalışmalarını sürdürdüğü sırada oyunculuk teklifi de almaya başlamış ve ilk olarak 2015 tarihinde “Adı Mutluluk” dizisinde Gonca karakteri ile dizide yer almıştır.kimdirkim com Bu diziden sonra 2016 yılında “Umuda Kelepçe Vurulmaz” isimli gençlik dizisinde oynayan isim bu dizide ise Rüya karakterine hayat vermiştir.

2018 yılında “Yasak Elma” dizisinin kadrosuna kısa süre dahil olmuş olan ünlü isim, bir süre sonra ise diziden ayrılmıştır.

En son “Her Yerde Sen” adında single çıkarmış olan isim yeni dizilerde de her an karşımıza çıkabilir.Ünlü ismin en büyük hedefi ise, ilerde Amerika’da bir müzikalde yer almaktır.Şarkı söylemeye ve oyunculuk yapmaya ise devam etmek istiyor.Romantik biri olmadığını söyleyen isim, en fazla 1 defa aşık olduğunu belirtiyor.

Zeynep Bastık Oynadığı Diziler

2018 – Yasak Elma (İrem)
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Rüya)
2015 – Adı Mutluluk(Goncagül)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. dizide çok güzel giyiniyor fırça şarkısı da güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir