Özlem Çınar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Özlem Çınar Kimdir?

Türkiye’nin en uzun bölümlü dizisi olan Arka Sokaklar dizisinde Aylin karakterini oynayan Özlem Çınar kimdir kaç yaşında nerelidir? işte cevaplar.

Özlem Çınar Kimdir? Biyografisi

Özlem Çınar, tam olarak doğum tarihi 2 Ekim 1974 olan, İstanbul’da hayata gelmiş bir oyuncudur.İlkokula İstanbul’un Avcılar ilçesinde başladı.İlkokul,ortaokul ve lise bitimininden sonra Üniversiteye gitmeye karar verdi ve sınavlara katıldı.Ardından Trakya Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümünü kazandı ve bitirdi.Boyu 1.72 cm, kilosu ise 58’dir.

Okulun sonrasında bir müddet kadar oyunculukla ilgilendi ve ardından kopamıyacağını anlayınca Şahika Tekand Stüdyosuna yazıldı ve burada oyunculuğunu geliştirdi.10’a yakın dizide oynadı.Tiyatrolarda birçok oyuna çıktı.En uzun olarak bulunduğu dizi Arka Sokaklar adındaki dizidir.Bu dizide Aylin’i oynadı.

Bu dizide genellikle her zaman Müdürlükte kalmış ve ekibe olayları haber vermiştir.

Özlem Çınar Oynadığı Diziler ve Filmler

İşe Yarar Bir şey – 2017 (Film)
Vezir Parmağaı – 2016 (Film)
Migale – 2011 (Film)
Arka Sokaklar – 2006 – Aylin
Ne Gezer Aşk Dağlarda – 2005 – Zeyno
Hayalet – 2004 – Yağmur
Aliye – 2004 – Nur
Hürrem Sultan – 2003 Mihrimah
Yarım Elma – 2002-2003
Gülbeyaz – 2002-2003 – Neşe
Herkes Kendi Evinde – 2000 – Ferda

Oyuncu Leş, Kuşlar Meclisi, Taş adındaki tiyatrolarda ayrıca oynamıştır.Yukarıdaki diziler ve filmler en güncel oynadığı yapımlardır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir