Elçin Ateş Ersoy kimdir, nereli, Elçin Ateş Ersoy kaç yaşında, Elçin Ateş Ersoy evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Elçin Ateş Ersoy Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Kadının Eseri sunucusu kim? sorusu çok aranmaktadır. Bu yazımızda sunucu Elçin Ateş Ersoy hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Elçin Ateş Ersoy kimdir, nereli, Elçin Ateş Ersoy kaç yaşında, Elçin Ateş Ersoy evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Elçin Ateş Ersoy hakkında detaylar.

Elçin Ateş Ersoy Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Elçin Ateş Ersoy 16 Kasım 1983 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Dialog İletişim ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde spikerlik, sunuculuk eğitimleri almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Habertürk ekranlarında yayınlanan “Sağlık ON’da” isimli programını sundu. Fox TV’de Kadının Eseri programını sunmaktadır. 2011 yılından itibaren Annelik Sanatı Dergisi’nin genel yayın yönetmeni görevini yürütmektedir.

Elçin Ateş Ersoy Evli mi?

Tümay Ersoy ile evlidir.

Elçin Ateş Ersoy Burcu Nedir?

Elçin Ateş Ersoy Akrep burcudur.

Elçin Ateş Ersoy hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir