Furkan Dede kimdir, nereli, Furkan Dede'nin hayatı, biyografisi, Furkan Dede kaç yaşında?

Furkan Dede Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor Ekstra programının sunucusu Furkan Dede hakkında detayları araştırdık Peki Furkan Dede kimdir, nereli, Furkan Dede’nin hayatı, biyografisi, Furkan Dede kaç yaşında? İşte Furkan Dede hakkında detaylar.

Furkan Dede Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Furkan Dede 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Furkan Dede 2009 yılında katıldığı Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var Mısın Yok Musun” adlı yarışması ile tanındı. Yarışmadan 100 bin TL ödül ile ayrıldı.

Furkan Dede 2010 yılında  Survivor Kızlar Erkekler yarışmasına katıldı. Daha sonra TV8 ekranlarında Oynat Bakalım adlı komik video programında sunuculuk yaptı. Furkan Dede 2015 yılında Sinek 2’li programının sunuculuk görevini üstlendi.

Furkan Dede TV8 ve TV8,5 ekranlarında ortak yayınlanan “Survivor Ekstra” programında yorumculuk yapmaktadır. Ayrıca Furkan Dede TV8 ekranlarında Oynat Bakalım programında sunuculuk yapmaktadır.

Furkan Dede hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir