Gizem Arıkan Kimdir? Kaç Yaşında, Boy, Kilo

Gizem Arıkan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kendini rol almış olduğu Organik Aşk isimli filmle göstermesinin ardından dizilerde de izlemeye başladığımız sade bir güzelliği bulunan oyuncu Gizem Arıkan kimdir?, kaç yaşında, boyu kaç? yanıtları ve daha detaylı bilgileri bu biyografimizde.

Gizem Arıkan Kimdir? Hayatı

1994 tarihinde doğan Gizem Arıkan, 1.68 metre boyunda, 55 kilo ve renkli gözlü bir isimdir.Genelde tiyatro oyunlarında roller almış fakat 2017 yılından itibaren ekran önüne çıkmaya başlamıştır.Çocuk tiyatrosunda rol almasıyla birlikte tiyatro ile tanışma şansı elde etmiş güzel isim, şimdi ise filmlerde ve dizilerde oynamaktadır.

Profesyonel kariyerindeki hiç deneyimini “Organik Aşk” filmi ile gerçekleştirmiş olan oyuncu, bu filmin ardından Trt televizyonu adına çekimleri yapılan “Aşkın 5 Hali” adındaki belgesel filmde oynamıştır.

Bir dönem “Çocuktan Al Haberi” isimli programda da bulunmuş olan isim ayrıca Kahraman Deniz tarafından seslendirilen “Böyle Sever” adındaki şarkının klibinde yer almıştır.

visum china
visum china

Son olarak Kanal D televizyonunun günlük dizilerinden biri olan “Yaralı Kuşlar” dizisinde izlemiş olduğumuz oyuncu bu dizide “Meryem” karakterini canlandırmış ve başrolde oynamıştır.

Güzel oyuncu genellikle boş zamanlarını gezmeye, arkadaşlarınla beraber geçirmeye ve eğlenmeye ayırmaktadır.Kimdirkim.com Bisiklet sürmeyi çok seven isim ayrıca doğa yaşamınıda çok seviyor.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2017 – Organik Ask (Film)
2019 – Yaralı Kuşlar (Meryem)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir