Gülbin Tosun Kimdir?

Gülbin Tosun Kimdir?

Fox Tv ekranlarında Hafta Sonu haberlerini Sunan sunucu Gülbin Tosun kimdir? nerelidir kaç yaşındadır? merak ediyorsanız konumuzda tüm detayları bulabilirsiniz.

Gülbin Tosun Kimdir Biyografisi

Hafta Sonu Fox tv Ana haber bültenini sunan Güzel Sunucu Gülbin Tosun, 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Kendisi Hem sunuculuk yapan biridir hemde program sunan bir isimdir.Spikerlik görevinde de bir süre kadar bulunmuştur.Dünyaca ünlü Reuters Haber Ajansında stajını yapmış bir isimdir.Üniversite Öğrenimini İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır.

Sunucu 2011 tarihinde Demsa Grup Yöneticisi olan Atıf Ünaldı ile evlenmiştir.Sunucunun Boyu 1,63 kilosu ise 56-57 civarıdır.Gözlerinin rengi Kahverengidir.Saçlarının rengi ise kumral renktedir.

Başarılı Sunucu halen Hafta Sonu Ana Haberlerini Fox tv ekranlarında sunmaktadır.

gulbin-tosun-biyografi

Sunduğu Programlar

2010 tarihinden itibaren uzunca yıl Hafta Sonu Ana Haber Bülteni’ni sunmuştur.
2006 tarihhinde SKY Turk kanalında “Sabah Haberleri” programını sundu.
2001 tarihinde Londra Türk Radyosunda, Haber bültenleri hazırlayıp sunmuştur.
2000 tarihinde Kanal D kanalında sunuculuk ve spikerlik yapmıştır.
1999 tarihinde Show Tv’de Gece Haberleri adlı programı hem hazırladı hem sundu.
1995 tarihinde Kanal E kanalında muhabirlik ve haber spikerliği yapmıştır.

Gülbin Tosun Kimdir? için Yorumlar (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Gülbin Tosun gelmiş geçmiş en güzel,kibar, başarılı, vs.. Bir bayan spikerlerden sadece tek kişidir giyimine bayılıyorum ve çokta seviyorum seni Gülbin hafta sonlarını iple çekiyorum. İş hayatında başarılar dilerim keşke Gülbin Hanımla farklı şekilde karşılaşsaydık. Çok iyi ve mükemmelsin.. ❤ ❤

  2. Gülbin Tosun’un kötü dikilmiş demode ceketlerinden bıktım. Güzel ve uyumlu giyinemiyor bu arkadaş. Yaratıcı ve estetik bir giyimi yok.

  3. Merabalar: Bende Sayin Gülbin TOSUN Hanımı Her Hafta Hafta Sonu Haberlerini Severek Vede Beğenerek İzliyorum. Ben Sayın TOSUN’A İş Ve özel Hayatında da Başarılar Vede Mutluluklar Diliyorum. SAYGILARIMLA / Yaşar BAYRAK Gerze-SİNOP’DAN.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın