Gülbin Tosun Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç? Biyografisi

Gülbin Tosun Kimdir?

Fox Tv ekranlarında Hafta Sonu haberlerini sunan güzel sunucu Gülbin Tosun kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu kilosu nedir? bütün bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız konumuzda tüm cevapları detaylı şekilde bulabilirsiniz.

Gülbin Tosun Kimdir? Biyografisi

10 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gülbin Tosun, 1.65 metre boyunda, 56 kilo ve Akrep burcudur.İstanbul Üniversitesi’ni bitirmiş olan güzel sunucu, Üniversitede oldukça başarılı dönemler geçirmiş bu nedenle Trt Spikerlik kursuna katılmaya hak kazanan az sayıda öğrenciden biri olmuştur.

Meslek hayatına ilk olarak 1995 tarihinde adım atan ünlü sunucu, Kanal E televizyonunda hem spikerlik hem de muhabirlik görevlerini üstlendi.4 yıl kadar Kanal E’de çalışmasının ardından 1999 tarihinde Show Tv’den gelen teklif ile birlikte Show Tv kanalına geçen isim, bir süre kadar Reha Muhtar ile birlikte çalıştı ve Show Tv Gece Haber Bültenini sundu.

Show Tv’den sonra Kanal D’den gelen teklifi kabul eden Gülbin Tosun, 2000 yılında Kanal D televizyonunda sunuculuk yapmaya başladı.1 yıl kadar bu ekranda yer alan isim, 2001 yılında eğitiminin kalan kısmını tamamlamak amacıyla İngiltere’ye gitmiş ve 2 yıl İngiltere’de eğitim görmesinin ardından 2003 yılında Türkiye’ye dönmüştür.

Türkiye’ye döndükten sonra SKY Türk kanalında görev almaya başlayan ünlü sunucu, burada SKY Türk Sabah Haberlerini sunmuş ve 2010 yılına kadar bu kanalda çalışmıştır.kimdirkim.com 2010 yılında Fox Tv’ye transfer olan güzel isim, o tarihten itibaren halen Fox Tv’de meslek hayatını sürdürmektedir.

Gülbin Tosun Evli mi? Ünlü isim 2011 tarihinde Atıf Ünaldı ile nikah masasına oturmuş, 2013 yılında ise evliliklerini noktalamışlardır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

5 Yorum Bırak

  1. Sevgili Gülbin TOSUN Ana haber sunmayı çoktan hak etmiştir bence, fatih portakala haber sundurmak yerine, Gülbin hanım sunsun hafta içi ana haber bültenini

  2. Gülbin Tosun gelmiş geçmiş en güzel,kibar, başarılı, vs.. Bir bayan spikerlerden sadece tek kişidir giyimine bayılıyorum ve çokta seviyorum seni Gülbin hafta sonlarını iple çekiyorum. İş hayatında başarılar dilerim keşke Gülbin Hanımla farklı şekilde karşılaşsaydık. Çok iyi ve mükemmelsin.. ❤ ❤

  3. Gülbin Tosun’un kötü dikilmiş demode ceketlerinden bıktım. Güzel ve uyumlu giyinemiyor bu arkadaş. Yaratıcı ve estetik bir giyimi yok.

  4. Yaşar BAYRAK

    Merabalar: Bende Sayin Gülbin TOSUN Hanımı Her Hafta Hafta Sonu Haberlerini Severek Vede Beğenerek İzliyorum. Ben Sayın TOSUN’A İş Ve özel Hayatında da Başarılar Vede Mutluluklar Diliyorum. SAYGILARIMLA / Yaşar BAYRAK Gerze-SİNOP’DAN.

  5. Gülbin hanim çok güzel ve kibar bi hanim efendi dir bundan sonraki hayatın da başarılarını dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir