Gökay Kalaycıoğlu kimdir, nereli, Gökay Kalaycıoğlu hayatı, biyografisi, Gökay Kalaycıoğlu kaç yaşında?

Gökay Kalaycıoğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

360 Derece programını sunan Gökay Kalaycıoğlu kimdir, nereli, Gökay Kalaycıoğlu hayatı, biyografisi, Gökay Kalaycıoğlu kaç yaşında? İşte Gökay Kalaycıoğlu hakkında detaylar.

Gökay Kalaycıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gökay Kalaycıoğlu 26 Haziran 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Ekonometri Bölümü mezunu olan Gökay Kalaycıoğlu iyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir.

Profesyonel iş hayatına 2004 senesinde Kanal D Haber Merkezi’nde başladı, ardından TGRT Haber ile kamera arkası tecrübesi devam etti. 2007 senesinde Tv Net isimli haber kanalıyla ekran önüne çıkan Kalaycıoğlu sırasıyla Tv Net’i takiben Airport TV, TV8 ve 24 Tv’de görev yaptı.

Kalaycıoğlu 24 Tv’de geçirdiği beş sene içerisinde Gece Kuşağı, Gün Ortası ve Hafta Sonu Ana Haber bülteni gibi kritik kuşaklar ve özel yayınlarda yer aldı. Başarılı ekran yüzü 24 Tv’de son olarak “24 Sabah” kuşağı moderatörlüğü ve “ 24 Hafta Sonu “ programı sunuculuğuna imza attı.

24 Tv’de aktif görevine devam ederken eş zamanlı olarak Star Gazetesi Hafta Sonu Eki’nde iş, sanat ve medya dünyasından ünlü isimlerle kaleme aldığı röportajları ile “ Gökay Kalaycıoğlu İle Haber Bahane “ röportaj serisini sürdüren Gökay Kalaycıoğlu iç transfer ile, 16 Ocak 2017 itibariyle 360 Tv’ye Ana Haber Spikeri olarak transfer oldu.

2017 senesinin Kasım ayına kadar 360 Tv Ana Haber Spikerliği görevini devam ettiren Gökay Kalaycıoğlu, halen Can & Arsen Gürzap’ın kuruculuğunda Dialog Anlatım İletişim Merkezi’nde Sunuculuk – Spikerlik Teknikleri, Televizyon Haberciliği ve Röportaj Teknikleri derslerini vermekte ve çok sayıda ulusal / uluslararası organizasyonların sunuculuğunu üstlenmektedir.

Gökay Kalaycıoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir