Gül Gölge Saygı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ekranların Güzel bayanlarından biri olan Sunuculuk dışında Oyunculukta yapmış olan Güzel Manken Gül Gölge Saygı kimdir nereli kaç yaşında?

Gül Gölge Saygı Kimdir Biyografisi

Ünlü Sunucu Manken 28 Eylül 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir.Nereli diye merak ediyorsanız Güzel Sunucu İzmir’de doğmuş.İzmir’de eğitim hayatına başlayan Sunucu İzmir Özel Türk Kolejini bitirdikten sonra Üniversite okumak için İstanbul’a gitmiştir.İstanbul’da bulunan Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Film ve Televizyon programcılığını okumuştur.

Çiçek Taksi gibi Türkiye’de efsane olmuş dizide kendisi bir süre kadar oynamıştır.Çiçek Taksi dışında Yapayalnız Köpek gibi dizi ve filmlerde oynadı.2005 tarihinde Kanal D ekranlarında Sunuculuk yapmış ve Canlı Canlı isimli programı uzunca süre sürdürmüştür.2004 tarihinde ise Sinema Filmi’nde rol aldı.

1997 tarihinde Türkiye Güzellik Yarışmasına katılmış ve Yarışmanın Finale kadar kalan isimlerinden biri olmuştur.Güzel Sunucu’nun boyu 1.82’dir.

Doğan Yayın Holding Başkan Yardımcısı olan Murat Saygı ile 2007 tarihinde evlenmiş olan Sunucu’nun 1 erkek çocuğu bulunmaktadır.

Uzun zamandır Sunuculuktan uzak kaldığını belirten Ünlü isim Sunucu olarak televizyon dünyasına tekrar dönmek istediğini belirtmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir