Saffet Sancaklı Biyografisi

Saffet Sancaklı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Türk Futbolu’nun unutulmaz gollerine imza atan özellikle Kocaelispor diyince akla gelen ilk isimlerden biri olan MHP Milletvekili Adayı Saffet Sancaklı Kimdir nereli kaç yaşında?

Saffet Sancaklı Kimdir Biyografisi

Saffet Sancaklı 27 Şubat 1966 yılında Yugoslavya Tutin’de dünyaya gelmiştir.Uzun süren futbol hayatını bitirdikten sonra Siyasete atıldı ve 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Mhp’den Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı adayı oldu fakat seçimi kazanamadı.

Bizler onu daha çok futbol ile tanıdığımız için ve geçmişi Futbola dayalı isim olduğu için sizlere kısaca bilgi paylaşacağız.Birçok takımda Forvet’te kendisi oynamıştır.Bunlardan bazıları Vefaspor, Kültürspor, Beşiktaş, Eskişehirspor, Konyaspor, Sarıyer, Galatasaray, Fenerbahçe ve Kocaelispor’dur.Kendisi Sancaklı isminde Menajerlik şirketini kurmuştur.23 kez A Milli takım forması giydi bir defada Ümit Milli takım formasını giyme başarısı sağlamıştır.Milli Formayla çıkmış olduğu maçlarda toplam 6 defa gol attı.Süper Lig’te oynadığı sırada oldukça golcü olan Siyasetci toplam 130 gol atmış ve 100’ler Klübüne ismini yazdırmıştır.

MHP saflarında bulunması ise 2007 tarihinle beraber olmaya başladı.2007 tarihinde Genel Seçimde Mhpden Aday adayı oldu.27 Kasım 2010 tarihinde ise tamamen aktif olarak Mhpde bulunmaya başladı.

2015 Genel Seçimlerinde Mhp Kocaeli Milletvekili Adayı olarak seçimlere girecektir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir